Apple rūpējas par riteņbraucējiem - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Apple rūpējas par riteņbraucējiem


Šobrīd Apple lielu uzmanību pievērš karšu un navigācijas pakalpojumu uzlabošanai. Uzņēmums ir gatavs atklāt un izzināt dažādas vietas Eiropas valstīs. Tagad Apple Map piedāvā atrast velosipēdu koplietošanas punktus gandrīz visā Eiropā. 

Apple ir izvēlējies iet vieglāko ceļu. Tā vietā, lai veidotu paši savas datu bāzes, uzņēmums sadarbojas ar datu apkopošanas un analīzes uzņēmumu Ito World. Šobrīd serviss iekļauj 36 valstis, 175 pilsētas un ir pieejams Austrijā, Beļģijā, Bosnijā un Hercogovinā, Horvātijā, Kiprā, Igaunijā Somijā, Francijā, Vācijā, Ungārijā, Īrijā, Latvijā, Libānā, Lietuvā, Luksemburgā, Maltā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Krievijā, Slovēnijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Turcijā, Ukrainā un Apvienotajā Karalistē. Pilnais sarkasts ar pilsētām, kurās ir pieejams šis pakalojumus atrodas TechCrunch’s publikācijā.

 

Lai izmantotu pakalpojumu, viss, kas jums ir jāizdara – kartes meklētājā jāuzraksta vārdu savienojums “bike-sharing”, – un parādīsies punkti ar koplietošanas velosipēdu novietņu atrašanās vietām. Jums ir iespēja arī plānot savu maršrutu tā, lai varētu paņemt un pēc tam novietot velosipēdu jums ērtā vietā un laikā.

Vienīgais trūkums, nav informācijas par to, vai novietnē vēl ir pieejami velosipēdi. Taču kopumā, fakts, ka šo funkciju tagad var izmantot arī Eiropas valstīs, ir ļoti iepriecinošs. Tas pierāda, ka Apple tālredzīgi raugās uz Eiropas valstīm kā nozīmīgu tirgus daļu.

 

Uzgavilējam aktīvam dzīvesveidam?

 

Informācijas avots: TechCrunch

Apple Inc. (AAPL)