iPhone X mini: maza izmēra iPhone koncepts - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

iPhone X mini: maza izmēra iPhone koncepts


Vai jūs vēlētos iegādāties īpaši mazu iPhone, kas ieguļ jūsu plaukstā? Par īpaši zemu cenu? Protams, tā nav realitāte, tomēr kāds uzņēmīgs dizainers par to atļāvās pasapņot.

Saistībā ar izmēriem novērojamas divas galvenās tendences. Pirmā – viedtālruņu izmērs pieaug visā pasaulē. Šodienas standarts ne tik ilgu laiku atpakaļ tika saukts par planšetes izmēru. Otrā – arī mazākas ierīces kļūst arvien pieprasītākas. Nepārsteidz, ka iPhone SE bija tik veiksmīgs un daudzi lietotāji gaida šā modeļa 2. versiju.

Arī šis koncepts tapis šādi. iPhone X mini ir vidēja izmēra tālrunis, un tas ir patiešām mazs iPhone. Tā veidotājs, Donjae “Krystofer” Kim, iedvesmojās, kad redzēja mazu bērnu ar Plus izmēra iPhone, ko viņš nebija spējīgs noturēt savās rokās.

Viņš iztēlojās, kā varētu izskatīties miniatūrs iPhone tālrunis, kas viegli varētu iegult ikkatra lietotāja kabatā un ar dimensijām, kas atbilst vidējam roku izmēram. Viņš arī domāja, ka šis tālrunis varētu būt vienkāršs un piemērots vecākiem cilvēkiem. Tā funkcijas varētu būt tālruņa-īsziņu-pārlūkošanas apvienojums. Tomēr tas būtu daudz lētāks.

Vai jums tas patīk?

Avots: CultofMac

Apple Inc. (AAPL)