Ir apskatāms pirmais iMac Pro, un tas būs sasodīti jaudīgs dators - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ir apskatāms pirmais iMac Pro, un tas būs sasodīti jaudīgs dators


Atšķirībā no iPhone X, pagaidām mēs nevaram iMac Pro apskatīt reālajā dzīvē, tomēr kaut ko par to uzzināt mēs varam tāpat. Kur gan citur mēs varētu smelties informāciju, ja ne Geekbench testos? Balstoties uz šiem rezultātiem, ir zināms, ka jaunais datora modelis būs pamatīgi jaudīgs.

Ikviens fans, protams, bija ļoti satraukts, kad Apple konferencē tika prezentēts jaunais iMac Pro, lai arī vienīgā lieta, ko auditorija redzēja, bija tikai pamatkoncepcija. Tie lietotāji, kuriem datora veiktspēja ir ārkārtīgi svarīga, var beidzot atelpot: Apple ir padomājis par profesionāliem lietotājiem.

Tomēr dators, kuru paredzēts izlaist šī gada decembrī, varētu šķist interesants ne tikai profesionāļiem, jo Apple ir radījis pārsteidzoši skaistu un spēcīgu modeli. Ir tikai dabiski, ka daudzi šos tehnoloģiskos sasniegumus satraukti gaidīs ar strauji pukstošu sirdi, tomēr starp viņiem neatradīsies visai daudz patērētāju, kuri būs gatavi tērēt naudas summu, par kuru iespējams iegādāties augstas kvalitātes automašīnu.

Nav pārsteigums, ka daudzi interesējas tieši par šo modeli, un nu mums ir nedaudz vairāk informācijas par iMac Pro. Ir skaidrs, ka datoram būs spēcīgas iekšas, jo tas darbosies ar Space Grey aparatūru. Daži inženieri vēlējās noskaidrot, uz ko tas ir spējīgs, tāpēc veica dažus Geekbench testus. Protams, gadījās ķibeles, toties tagad ir iespējams redzēt un saprast, uz ko šis profesionālais dators patiešām būs spējīgs.

Apple vēl nekad nav izveidojis tik spēcīgu datoru, un pat vājākie šie sērijas modeļi (4,2 GHz un Core i7 procesors) pārspēs iepriekšējos Apple modeļus.

Astoņu kodolu versija tika nosaukta par Xeon W-214B un darbojas ar 3,2 GHz frekvenci, bet desmit kodolu versija tiek saukta par Xeon W-2150B ar 3.0 GHz. Abiem ir vienādi raksturlielumi, kas nozīmē spēku un ātru darbību.

Pirmais dators testā saņēma 23,536 punktus par tā daudzkodolu veiktspēju, savukārt otrs – 35,917, kas ir ievērojams solis uz priekšu salīdzinājumā ar 5K iMac un tā 19,336 punktiem. Un rezultāti solās but vēl daudzsološāki, jo pagaidām nav pieejama informācija par solīto 18 kodolu iMac Pro. Pat nedaudz baisi iedomāties, kas testos atklāsies ar šo spēcīgo tehnoloģijas brīnumu!

Tomēr ir arī viens mīnuss – neatkarīgi no tā, cik ventilācijas sistēma ir atjaunota, tā nevar radīt brīnumus, tādēļ, lai izvairītos no datoru pārkaršanas, Apple nedaudz samazināja procesorus.

 

Kaut gan tie ir tikai testi un netiek runāts par reālu lietotāju pieredzi, mēs varam pieņemt, ka par jauno iMac Pro nebūs daudz sūdzību.

Avots: Macrumors.com

Apple Inc. (AAPL)