Ir izlaists iOS 11.3.1 - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ir izlaists iOS 11.3.1


iOS 11.3.1, trīspadsmitais oficiālais iOS 11 atjauninājums, ir iznācis tikai mēnesi pēc 11.3 palaišanas, kas bija pieejams līdz ar jaunā iPad iznākšanu.

Neskaitot parastos snieguma uzlabojumus un kļūdu labojumus, jaunais atjauninājums atrisina arī daudz smagāku problēmu, ko izraisīja 11.3 versija. Tās iPhone 8 ierīces, kas tika labotas ar atsevišķām detaļām trešās puses servisos, dažkārt zaudēja skāriena funkcionalitāti.

Jaunākā atjauninājuma izmērs ir starp 35-100MB.

Apple par atjauninājumu saka sekojošo:

iOS 11.3.1 uzlabo jūsu iPhone vai iPad drošību un pievēršas pieskāriena ievades nereaģēšanas problēmai dažās iPhone 8 ierīcēs, jo to apkope tika veikta ar neatbilstošiem rezerves displejiem.

Piebilde: Neatbilstoši nomaiņas ekrāni var apdraudēt vizuālo kvalitāti un var darboties nepareizi. Apple sertificētu ekrāna remontu veic uzticami eksperti, kuri izmanto īstas Apple daļas. Plašāku informāciju skatat vietnē support.apple.com.

Jūs varat atjaunināt savu ierīci Settings > General > Software update. Ja jūsu tālrunis vai iPad neuzrāda jauno versiju, tad vainīgs ir jūsu beta profils. Noņemiet to no jūsu tālruņa un atkārtoti veicat atjauninājumu.

Lai gan šim atjauninājumam nevajadzētu izraisīt datu zudumu, izdariet sev pakalpojumu un lieki neriskējiet. Izveidojiet drošu datu dublējumu uz jūsu iPhone vai iPad. Jūs varat saglabāt visu datu informāciju jūsu iCloud kontā vai datorā ar iTunes palīdzību. Veikli lietotāji var veikt abus.

iOS 11.3.1 ir pieejams šādās ierīcēs: : iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 5. ģenerācijas iPad, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, 6. ģenerācijas iPod touch.

Apple Inc. (AAPL)