Ir iznākusi pirmā publiskā macOS Mojave beta versija! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ir iznākusi pirmā publiskā macOS Mojave beta versija!


Šogad, atšķirībā no citiem gadiem, macOS sistēmas pirmā publiskā beta versija kļuva pieejama mazliet vēlāk nekā iOS 12 beta versija. Tagad arī to varam lejupielādēt izmēģināšanai. Mēs tik ļoti to gaidījām!

Tikai vienu dienu vēlāk nekā mobilās sistēmas beta versija ir iznākusi arī pirmā publiskā macOS Mojave beta versija. Ar lielu nepacietību mēs gaidījām tieši šo sistēmas atjauninājumu, jo Apple jaunajā sistēmas versijā ieviesuši daudzas stilīgas papildu funkcijas.

Mēs jau uzsākām sistēmas lejupielādi, taču serveri šobrīd darbojas samērā lēni. Mēs tikām informēti, ka aptuvenais gaidīšanas laiks būs 16 stundas. Mēs jums iesakām rīkoties mazliet gudrāk un vēl brīdi pagaidīt – kaut vai tādēļ, ka nav iespējams zināt, ar kādām sistēmas kļūmēm varētu gadīties saskarties.

Mēs varam tikai vēlreiz atkārtot to, ko jau esam teikuši: beta versija ir beta versija. Ir iespējams, ka tajā vēl joprojām ir daudz kļūdu. Septembris kā sistēmas oficiālās versijas iznākšanas laiks nav izvēlēts nejauši. Beta versiju lejupielādēt mēs iesakām tikai gadījumā, ja esat gatavi uzņemties ar to saistītos riskus. Turklāt mēs jums iesakām rīkoties piesardzīgi un pirms jaunas sistēmas instalēšanas vienmēr drošības labad izveidot jūsu failu rezerves kopijas!

Apple Inc. (AAPL)