Ir izveidota pirmā LEGO papildinātās realitātes lietotne Playgrounds - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ir izveidota pirmā LEGO papildinātās realitātes lietotne Playgrounds


Lietotne, ar kuru iepazināmies WWDC konferences laikā, vakar debitēja App Store veikalā. Tagad tā ir pieejama visiem!

Ja vēlamies būt pilnīgi atklāti paši pret sevi (un arī pret Apple), mums jāatzīst: lai gan mēs saprotam, kādēļ ir būtiskas inovācijas, kuras sniedz iespēju veidot papildinātās realitātes lietotnes, šis ierīču lietošanas režīms vidējā lietotāja ikdienā neko sevišķi daudz nemaina. Taču, protams, ja mums gadās atrast kādu interesantu lietotni, kurā ir mēģināts šo režīmu likt lietā, mēs parasti jums par tām pastāstām, gluži kā šoreiz.

Šķiet gluži vai neticami, cik precīzus aprēķinus, pateicoties kameras stāvoklim un jaunākajiem procesoriem, mūsdienās spēj veikt kabatas datori, lai arī nevienam no ražotājiem pagaidām nav izdevies ieviest revolucionāras izmaiņas. Taču potenciāls viņiem ir. Piemēram, vakar klajā laistā LEGO papildinātās realitātes lietotne ir viens no šādiem potenciāli iespaidīgiem jaunumiem.

Par šo konceptu no LEGO mēs dzirdējām jau vasarā notikušajā WWDC konferencē. Tā galvenā doma ir: jums saviem bērniem jāiegādājas daudz LEGO rotaļlietu un jānopērk arī iPad planšetdatoru, kura virtuālajā vidē bērns no virtuāliem klucīšiem varēs būvēt vēl vairāk LEGO objektu. Būtībā, šī lietotne atpazīst visus fiziski uzbūvētos priekšmetus un iesaista tos virtuālajā realitātē notiekošajā spēlē. Protams, šī lietotne ļauj vienlaikus darboties vairākiem spēlētājiem un tā ir pieejama par velti, taču izstrādātājiem ir izdevies tajā iekļaut daudzus pirkumus lietotnē.

Tā kā LEGO ir slaveni savas prasmes uzrunāt arī miljoniem vecāku paaudžu cilvēku dēļ, būtu nepatiesi apgalvot, ka šī lietotne patiktu tikai bērniem. Tādējādi LEGO ir atklājuši, kā līdztekus plastmasas rotaļlietu pārdošanai gūt vēl lielāku peļņu, savukārt Apple ir aparatūras formā snieguši viņiem pamatu, kas šo ideju padara iespējamu un, saskaņā ar pirmajām atsauksmēm, darbojas labi. LEGO papildinātās realitātes lietotni Playgrounds jūs varat lejupielādēt no App Store veikala.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)