Ir pienākušas AirPort Extreme un Time Capsule beigas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ir pienākušas AirPort Extreme un Time Capsule beigas


Kā jau jūs, iespējams, varētu būt pamanījuši, šo produktu tirdzniecība ir pārtraukta un tagad, kad to krājumi izsīkuši, tie ir izņemti arī no Apple interneta veikala.

Pastāv trīs AirPort “ģimenes locekļi”: AirPort Time Capsule, AirPort Extreme un AirPort Express. Šī produktu sērija pēdējo reizi atjaunināta tika pirms 5 gadiem, 2013. gadā. Kopš tā laika Apple ir laiduši klajā tikai programmatūras atjauninājumus. Gurmans šīs produktu līnijas beigas paredzēja jau pirms diviem gadiem un Apple viņa prognozes apstiprināja šī gada pavasarī.

Tātad, salīdzinot ar Mac mini, AirPort paveicās mazāk – Apple to neatjaunoja.

Viņi apgalvoja, ka šī produktu līnija tiks pārtraukta, tomēr vēl atlikušie jau saražoto ierīču krājumi tiks izpārdoti. Tagad visas šīs preces Apple interneta veikalā ir izpirktas un AirPort Extreme un Time Capsule 2TB versija ir izņemtas no mājaslapas.

Tas arī nozīmē, ka šīs ierīces tagad būs iespējams tikai nopirkt no tālākpārdevējiem vai pārpirkt no iepriekšējiem lietotājiem. Apple arī ir turējuši doto vārdu un turpina esošajām ierīcēm sniegt programmatūras atbalstu.

Tātad mums jāatvadās no preču grupas, kura spēja apmierināt lietotājus, pat tuvojoties tās beigām.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)