Izliektais iPhone kā patiesi dīvaina izskata konceptuālā māksla - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Izliektais iPhone kā patiesi dīvaina izskata konceptuālā māksla


Jūs jau varētu būt pamanījuši Martina Hadžeka (Martin Hajek) sniegumu šeit, iMagazine ziņās. Šis dizainers lieliski pārzina tendences un diezgan ātri vizualizē jaunākās Apple baumas. Piedāvājam apskatīt versiju, kā viņš iztēlojas izliektā iPhone izskatu.

Nesenās Gurmana baumas ir spilgtas un jaunas, bet Martins Hadžeks jau ir radījis konceptuālās mākslas sēriju, iedvesmojoties no informācijas par iespējami izliekto iPhone modeli.

Gurmana mazie putniņi viņam atčivināja, ka 2021. gadā iPhone sagaida lielas pārmaiņas gan funkcionalitātes, gan dizaina ziņā. Nosauktais datums varētu būt patiess, jo tad nesenākā iPhone X dizaina pārmaiņa pēdējo reizi būs bijusi pirms 4 gadiem un izskata atsvaidzināšana būs aktuāla.

Sarežģītākā daļa tikai seko: ierīces faktiskais korpuss. Atsaucoties uz Gurmana teikto, Apple strādā pie C formas gareniski izliektas ierīces. Ierīces displejs nepārsniegtu malas, kā tas ir redzēts konkurentu izpildījumā. Īpaši savādie attēli piestāv savādajām ziņām.

Hadžeks izmantoja slaveno Nokia “banana phone” 8110 kā popkultūras referenci, kas pēdējo reizi parādījās arī dažās Matrix ainās. Jaunāko izskatu veido izliektais dizains un “tastatūras vāciņš”, kas šoreiz varētu pasargāt virtuālos taustiņus no nezināmiem apdraudējumiem.

Šīs bildes ir drīzāk jautras, nevis uztveramas kā nopietns koncepts. Un ir pilnībā izslēgts, ka Džonijs Aivs (Jony Ive) kādreiz apsvērtu veidot kaut ko tamlīdzīgu. Paldies Dievam!

Šeit ir apskatāmi daži atbaidoši radījumi:

Avots: iDrop News

Apple Inc. (AAPL)