Ja nebūtu Apple pulksteņa, nebūtu arī iPhone X - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Ja nebūtu Apple pulksteņa, nebūtu arī iPhone X


Jaunākais iPhone modelis radījis lielas izmaiņas tehnoloģiju attīstībā, lai gan lielākā daļa jauno funkciju bija jau pieejamas Apple pulkstenī.

AppleInsider žurnālists Daniels Erans Dilgers redaktora slejā pauž, kāpēc Apple pulkstenis ir nozīmīgs posms tehnoloģiju attīstībā – galvenokārt, tāpēc ka lielākā daļa iPhone X jauno iepēju sevi jau pierādījušas tajā.

Kopš sākušās negatīvas runas par Apple, uzjautrinošs kļuvis Naila Patela attēls ar Apple pulksteni, kurā pausts, ka siksniņa viņam šķitusi uzjautrinoša, bet uz otras rokas advokāts nēsā bezgaumīgu un spīdīgu aproci.

Nils Patels ar aproci, ko nozadzis no Bowser.

Virkne pierādītu inovāciju

Pēdējo mēnešu laikā plašas diskusijas radījis nākamais OLED – kāds tas būs utt. Konkurenti jau nākuši klajā ar OLED telefoniem, kas no viņu puses ir ļoti drosmīgi. Patiesību sakot, Apple nesteidzās ar jaunā modeļa attīstību, jo rūpīgi testēja ekrānu un funkcijas iPhone X mazajā brālī Apple Watch.

Ierastā un lieliski strādājošā pirkstu nospieduma sistēma joprojām tiek uzskatīta par uzticamāko un vislabāk attīstīto funkciju. Par biometriskās identifikācijas kvalitāti un ērtību Apple pārliecinājās, testējot pulksteņa funkcijas un vērojot tā lietotāju paradumus. Nav jāievada nekāds kods – tas zina, ka tu pulksteni neesi noņēmis. Šī ērtība varētu būt iemesls pārejai uz sejas identifikācijas funkciju.

Jaunākais iPhone pozicionēts kā līdz šim vislabākais un tamdēļ arī dārgākais telefons. Lai arī konkurenti centīsies radīt līdzīgu produktu un iekļauties vienā cenu kategorijā, Apple tiek uzskatīts par līderi. Ierīces cenas paaugstināšana ir drosmīgs solis. Ekspertu biežāk uzdotais jautājums bija: vai augstajai cenai būs pietiekami liels pieprasījums?

Tikpat nozīmīga cenu atšķirība ir arī Apple pulkstenim un konkurentu demokrātiskākajām versijām. Vairums ekspertu nonicinājuši šo produktu, apgalvojot, ka nav jēgas iegādāties dārgāku ierīci, ja konkurenti piedāvā tās pašas funkcijas par pieņemamāku cenu. Apple pulkstenī ir kvalitatīvākais pulsa mērītājs un citas programmas, kas savienojas ar svariem un citām ierīcēm.

iPhone X izpelnījās lielu kritiku tikai līdz brīdim, kad viedokļa paudēji paši izmēģināja jauno tālruni. Tāpat arī tehnoloģiju eksperti un žurnālisti slavēja konkurentu veikumu, noliedzot Apple jaunākā produkta atbilstību cenai, bet pārdošanas apjomi un lietotāju atsauksmes liecina par pretējo.

Apple Inc. (AAPL)