Jaunais iPad Pro varētu pārspēt visas mūsu cerības - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Jaunais iPad Pro varētu pārspēt visas mūsu cerības


Protams, ja programmēšanas burvja Giljermes Rambo (Guilherme Rambo) nesen sniegtā informācija izrādīsies patiesa. Jaunajā planšetdatora modelī ekrāna apmalē varētu nebūt roba, taču pastāv liela iespējamība sagaidīt vairākos virzienos lietojamu Face ID funkciju, uz ārējiem ekrāniem attēla pārraidīšanai piemērotu USB-C standartu ar 4K HDR izvadi, kā arī darbības principu ziņā AirPods līdzīgu Apple Pencil. Pārsteidzoši!

Ir pagājis samērā ilgs laiks kopš pēdējās reizes, kad es vēlējos, lai kādam – tiesa, uzticamam – avotam, kas sniedz ziņas par gaidāmajiem Apple jaunumiem, būtu taisnība. Ja visas iepriekš minētās funkcijas, kā Giljerme Rambo paudis vietnē Twitter, patiešām varētu tikt ieviestas, tad jaunais, vēl šī gada rudenī gaidāmais iPad Pro varētu būt neprātīgi lielisks.

1. Nekāda roba

Varat uzskatīt teju vai par pašsaprotamu to, ka jaunais iPad modelis būs izstrādāts saskaņā ar jaunākajām dizaina vadlīnijām un šai gaidāmajai ierīcei būs slaidākas apmales un OLED displejs, savukārt nebūs Home pogas. Saskaņā ar Rambo, ierīču apmales varētu būt pietiekami platas, lai tajās paslēptu Face ID sensorus, atmetot vajadzību pēc sensoru “salas” jeb roba.

2. Face ID ainavorientācijas režīmā

Gaidot jaunās ierīces, atvadīties no Home pogas un Touch ID ir viena lieta. Taču daudzi lietotāji savus planšetdatorus galvenokārt izmanto novietotus horizontālā virzienā. Tādēļ rodas jautājums: kā īsti ir ar Face ID funkciju, kura pašlaik darbojas tikai planšetei esot novietotai vertikāli? Tagad sāk šķist, ka lietotāji savos iPad varēs biometriskās autentifikācijas funkcijas izmantot, planšetdatorus novietojot dažādos virzienos. Tam varētu būt nepieciešami divi atsevišķi sensori, taču par to tehniskajām īpašībām mēs vairāk uzzināsim vēlāk.

3. Iepazīstieties ar ārējiem ekrāniem

Rambo arī apstiprināja, ka Apple pāreja uz USB-C standartu varētu sākties ar jaunajiem iPad planšetdatoriem. Taču tas nebūt vēl nav viss! Viņš piebilda, ka, pateicoties jaunajai pieslēgvietai, varētu būt iespējams iPad planšetdatorus pievienot ārējiem ekrāniem, ļaujot attēlot video 4K HDR kvalitātē. Apbrīnojami!

4. AirPencil

Pie apvāršņa pavīdējusi Apple Pencil jaunākā versija, kura varētu tirgū nonākt vienlaikus ar jaunajiem iPad. Interesantākais jaunums šīs ierīces gadījumā varētu būt tuva darbības lauka bezvadu savienojums. Citiem vārdiem sakot, lai pieslēgtu Pencil jūsu iPad planšetdatoram, pilnīgi pietiktu to pietuvināt ierīcei, nospiest pogu Connect, un ierīces būtu savienotas.

5. Jauns Magnetic Connector

Pēdējā, taču ne mazsvarīgā lieta: pastāv iespēja, ka Apple varētu mainīt Magnetic Connector pieslēgvietas dizainu. Ar šīs pieslēgvietas palīdzību planšetdatoram ir iespējams pievienot dažādus aksesuārus, piemēram, Smart Keyboard tastatūru. Ja mums pieejamā informācija ir patiesa, tad, iespējams, šī pieslēgvieta varētu tikt pārcelta no ierīces apakšdaļas uz tās mugurpusi, sniedzot plašākas iespējas daudzu dažādu neitīvo aksesuāru pievienošanai.

Mēs vēl nevaram apstiprināt ne jaunās ierīces pastāvēšanu, ne tās prezentēšanas datumu. Taču mēs ticam, ka oktobra beigās varētu būt gaidāms aizraujošs Mac pasākums, kurā varētu tikt prezentēts arī jaunais iPad Pro. Cerēsim, ka tajā būs iekļauti visi iepriekš minētie jaunumi…

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)