Jaunajos MacBook Pro modeļos iekļautais AMD Vega grafiskais procesors ir neiedomājami labs - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Jaunajos MacBook Pro modeļos iekļautais AMD Vega grafiskais procesors ir neiedomājami labs


Ir publicēti jauno MacBook Pro modeļu pirmie etalonuzdevumu testēšanas rezultāti. Jāatzīst, jaudīgākais grafiskais procesors patiešām ir uzlabojis datora grafisko veiktspēju.

Aptuveni pirms nedēļas mēs ziņojām, ka 2018. gada 15. novembrī Apple klusi paplašināja savu augstākās kvalitātes produktu piedāvājumu. No šī brīža pircēji varēs lūgt, lai viņu datoros AMD Radeon Pro 560X vietā tiktu iekļauti AMD Pro Vega 16 vai AMD Pro Vega 20 grafiskie procesori.

Protams, varētu rasties priekšstats, ka spēcīgāks grafiskais procesors arī nodrošinātu labāku grafisko veiktspēju, taču tagad, pateicoties pirmajiem etalonuzdevumu testiem, mums ir pieejama konkrēta informācija par vārdu “labāka veiktspēja” nozīmi jauno datoru kontekstā.

Attēlā redzamo 72799 OpenCL rezultātu ieguva 15 collu MacBook Pro, kurā iekļauts 2.6GHz Core i7 Intel procesors, Radeon Pro Vega 20 grafiskais procesors, 16GB RAM atmiņa un 1TB SSD disks. Šī paša datora versijas, kura aprīkota ar Core i9 procesoru un ieguvusi 75817, 76017 un 80002 OpenCL rezultātus, pilnā rezultāta pārskatu varat izpētīt Geekbench mājaslapā.

Salīdzinājumam pieminēsim, ka datori, kuri citādā ziņā bija līdzīgi šiem un vienīgā atšķirība to uzbūvē bija Radeon Pro 560X grafiskais procesors, ieguva aptuveni 65000 OpenCL punktu rezultātus. Tādēļ ir skaidri redzams, ka jaunais grafiskais procesors patiešām spēj uzlabot datora veiktspēju.

Tajā pašā laikā, mums noteikti jāpiebilst: kā jau visi etalonuzdevumu testi, tie neatklāj, kāda būs datora veiktspēja reālas lietošanas laikā. Šādā veidā mēs gūstam tikai aptuvenu priekšstatu par datora pamata veiktspēju kopumā. Tomēr šādi testu rezultāti labi noder, lai ierīces varētu salīdzināt citu ar citu.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)