Jodeo: uzmanies, kam pieķerties - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Jodeo: uzmanies, kam pieķerties


Mēs atradām Jodeo spēli App Store izstrādātāju izlasē, kurā ir iekļauts jauns spēles koncepts, kā ietvaros jums ir jāuzmanās nenokrist, tajā pašā laikā tiekot galā gan ar 3D, gan 2D objektiem. Apskatīsim to tuvāk.

Man nekad nav bijis žēl samaksāt vienas kafijas cenu par dažām lietotnēm App Store. Īpaši tādēļ, ka neesmu liels kafijas cienītājs, un par 2,29 EUR es varu atrast spēli, kas mani izklaidēs pāris stundu. Jodeo pieder šai kategorijai un patiesi ir tās cenas vērta.

Šī spēle ir minimalistiska, vienkārša, tai ir lielisks dizains, tādēļ izstrādātāji ir pelnījuši uzslavas. Šajā cenu zonā lietotāji nevarētu sagaidīt vairāk, tā vietā viņiem tiek piedāvāta satraucoša, aizraujoša spēle. Lai gan es ar melno želeju viegli varēju pieveikt pirmos līmeņus, bija diezgan grūti sasniegt augstākos.

Spēles esence – jums ar 2D želeju ir jāsasniedz katra ģeometriskā forma, līdz pieskaraties visiem līniju punktiem. Pēc tam, kad tas ir izdarīts, līmenis ir pabeigts. Tas izklausās diezgan vienkārši, bet spēles laikā formas nepārtraukti griežas, tāpēc ir grūtāk tās sasniegt.

Jodeo ir 2D spēle, taču dažos brīžos var šķist, ka tā tomēr ir 3D. Tai ir tas pats paralakses efekts, ko varat atrast populārajā Monument Valley. Es nebūtu varējis atrast labāku vaidu, kā šodien pavadīt manas darba stundas.

Kā jau pieminēju, jūs varat to iegādāties par 2,29 EUR. Interesanti, ka App Store lietotājiem tā nemaz tik ļoti nepatika. Tagad jums ir jānolemj, vai viņiem ir vai nav taisnība. Un, lūdzu, padalieties komentāros arī ar mums.

Lejupielādējiet Jodeo no App Store

Apple Inc. (AAPL)