Kā izveidot Apple ID bērniem? - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kā izveidot Apple ID bērniem?


Tāpat kā bērns līdz 13 gadu vecumam nevar reģistrēties Facebook, arī Apple neļaus izveidot personīgo Apple ID. Galvenokārt, Apple ir šāds noteikums, lai bērni bez uzraudzības neiegādātos App Store aplikācijas. Ar Family Sharing iespējams kontrolēt bērna darbību App Store.

Protams, desmitgadnieks bez grūtībām var izveidot Apple ID, norādot nepatiesu vecumu, bet tādējādi nevarēsi kontrolēt bērna darbību telefonā. Gudrāk ir Family Sharing izveidot kontu, kurš pakļauts vecāku Apple ID un pieļauj par 13 gadiem jaunāku bērnu reģistrēšanos.

Ar Family Sharing ģimenes locekļi var dalīties ar savu atrašanās vietu, lietot vienu Apple Music kontu un iCloud.

Lai pievienotu šo funkciju, ieej Settings, uzspied uz sava vārda un izvēlies Family Sharing. Izvēloties “Add new family member”, varēsi izveidot Apple ID bērnam, ievadi viņa dzimšanas datumu un piekrīti lietošanas noteikumiem. Izveidoto paroli pasaki arī bērnam – labāk, ja to zināt jūs abi gadījumā, ja ierīce tiek bloķēta.

 

Pēc tam vari uzstādīt atrašanās vietas dalīšanās funkciju, lai zinātu, kur atrodas bērni un citi ģimenes locekļi. Varēsi pārliecināties, ka bērni ir, piemēram, skolā vai nodarbībās, nevis klaiņo apkārt. Ir iespēja dalīties arī ar kredītkartes datiem, to izmantošanas gadījumā ģimenes galvai katru reizi atnāks paziņojums, kuru varēs apstiprināt vai noraidīt, par tās izmantošanu. Arī tētis var pievienot mammu saviem kartes datiem un otrādi.

 

Apple Inc. (AAPL)