Kā pielāgot Apple TV ekrānsaudzētājus - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kā pielāgot Apple TV ekrānsaudzētājus


Pateicoties kādai lieliskai Apple TV funkcijai ir iespējams mainīt saturu, ko sistēma attēlo ekrānsaudzētājā. Palūkosimies, kur šī brīnišķīgā iespēja atrodama!

Apple nelielā, izklaidējošā kastīte sniedz lietotājiem daudz iespēju. Es personīgi esmu tvOS noklusējuma ekrānsaudzētājos izmantoto animāciju kaislīgs piekritējs. Protams, katrs lietotājs var kā ekrānsaudzētāju iestatīt savai gaumei atbilstošu saturu, kaut vai paša veidotu foto albumu. To izdarīt iespējams šādi:

1. Ieejiet ierīces iestatījumos jeb Settings.
2. Atveriet cilni General (“vispārīgi”).
3. Tajā izvēlieties apakšizvēlni Screensaver (“ekrānsaudzētājs”).

Šajā izvēlnē jūs varat izvēlēties kādu no vairākiem variantiem, piemēram, izmantot jūsu pašu radītos attēlus vai arī pēc noklusējuma pieejamās fotogrāfijas. Jūs varat izvēlēties pat jūsu Home Sharing tīklā pieejamo saturu vai kādā jūsu albumā saglabātos failus. Pēc tam varēsit mainīt arī ekrānsaudzētāja aktivizēšanas iestatījumus un pat noteikt to, vai jūsu ekrānsaudzētājam vajadzētu tikt aktivizētam, kamēr jūs atskaņojat mūziku vai podkāstus.

Apple Inc. (AAPL)