Kā restartēt jūsu Apple TV - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kā restartēt jūsu Apple TV


Gluži tāpat kā citām tehnoloģiskām ierīcēm, arī Apple TV dažkārt nepieciešams uz brīdi tikt izslēgtai. Galvenokārt gadījumos, kad ierīces sistēma ir apstājusies vai nereaģē uz tālvadības pults signāliem. Paraudzīsim, kā restartēt Apple TV.

Par spīti tam, ka Apple televīzijas viedierīce nav iekļaujama šī zīmola visvairāk pārdoto produktu sarakstā, mums ļoti patīk to lietot, tādēļ dažkārt izveidojam kādu rakstu arī par to. Es personīgi esmu piedzīvojis tikai vienu reizi, kad tvOS sistēmas darbība bija traucēta. Tādos gadījumos nenāk par ļaunu ierīci uz īsu brīdi izslēgt.

Pastāv vairākas iespējas, kā to izdarīt. Vieglākā no tām ir ierīces iestatījumos (Settings) ieiet sadaļā System (sistēma) un tajā savukārt izvēlēties iespēju Restart (restartēt). Taču, ja sistēma ir sastingusi pavisam, tad visi jūsu mēģinājumi piekļūt iestatījumiem būs veltīgi. Tādos gadījumos pastāv vēl viens pagalam vienkāršs risinājums: izraut ierīces barošanas vadu. Oficiālajā dokumentācijā Apple šo ir atzinuši par pareizu metodi.

Taču man ļoti nepatīk veikt šādas darbības, pat ja zinu, ka tās ierīcei nenodarīs nekādus bojājumus. Šādā veidā atvienot ierīci no elektrības padeves gluži vienkārši nav eleganti. Par laimi, tāpat kā jūsu iPhone, iPad un Apple Watch ierīcēs, pastāv šādiem brīžiem paredzēta Apple TV vadības pults pogu kombinācija: vienlaikus nospiediet “Menu” un “TV” pogas. Kad to būsiet izdarījuši, Apple TV priekšpusē iestrādātā LED spuldzīte sāks mirgot un ierīces sistēma tiks pārstartēta. Kad spuldzīte sākusi mirgot, varat nospiestās pogas atlaist.

Apple Inc. (AAPL)