Kad varētu notikt šī gada nākamā Keynote konference? - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kad varētu notikt šī gada nākamā Keynote konference?


Lai gan miljoni visā pasaulē gaida šo pasākumu, pilnībā nav zināms, vai Apple šī gada nogalē rīkos vēl vienu lielu notikumu par godu Mac produktu līnijas atjauninājumam. Bet mēs gribētu uz to saderēt!

Redakcijas birojā mēs ikdienā vairāk par visiem gaidām, ka Kupertino paziņos kādas iespaidīgas ziņas. Mēs vēlētos, lai viņi prezentē jauno Mac produktu līniju. Lai gan MacBook Pro piedzīvoja “kluso” atjauninājumu vasaras beigās, pat Tims Kuks atzīst, ka Mac produktu līnija uzņēmumā ir atstāta novārtā.

Ziņas par to tikai pieņēmās spēkā, kad uzņēmums sāka koncentrēties uz Mac pēc iPhone prezentācijas Keynote pirms dažām nedēļām. Arī ilgi gaidītais iPad Pro atjauninājums kavējas (īsumā: baumo, ka iPad jaunie modeļi varētu parādīties ar iPhone X dizainu).

Visinteresantākais faktors, kas varētu ietekmēt gaidāmās Keynote datumu, ir saistāms ar iPhone XR. Tiek uzskatīts, ka ierīce iepriekšpārdošanā, kas sākas 19. oktobrī, būs vispieprasītākā. Iespējams, Mac atjauninājums varētu novirzīt uzmanību no iPhone XR pārdošanas apjomiem. Mēs esam pārliecināti, ka Apple pie tā strādā.

Šī gada Jamf konference notiks šī mēneša periodā no 23. līdz 25. datumam. Jamf ir sistēma, kas palīdz vidēja un liela izmēra uzņēmumam pārvaldīt savas Apple ierīces. Saskaņā ar tīmekļa vietnes saturu vairāk nekā 15 000 uzņēmumu izmanto piedāvātos risinājumus. Tā ir svarīga mērķauditorija.

Ja apskatīsit augstāk esošo grafiku, jūs varēsit redzēt, ka šī rudens pasākumi parasti notiek mēneša otrajā pusē. Pagājušais gads bija izņēmums. Bet 2016. gadā tas notika gada pēdējā nedēļā. Turpinot šo tendenci un sadarbojoties ar ASV tirgu, mēs varētu derēt uz to.

Mēs droši zinām: pasākuma ielūgumi pienāk nedēļu iepriekš, tādēļ oktobra otrā nedēļa nav ticama. Ja neziņosim par ielūgumiem nākamajā nedēļā, tie, kas uzskata, ka tas notiks 3. nedēļā, būs kļūdījušies. 4. nedēļa parasti ir darbu pilna. Novembrī tuvojas Ziemassvētku brīvdienas, kas uzņēmumiem ir īpaši ienesīga sezona, tāpēc laika sāk pietrūkt. Šajā gadījumā drīzāk varam sagaidīt “klusos” atjauninājumus…

Un kāpēc mēs gaidām, ka pasākums varētu notikt līdz ar Ziemassvētku tuvošanos? Jo par sekojošajiem atjauninājumiem jau baumoja analītiķi:

  • iMac atjauninājums – jau pirms 485 dienām (neieskaitiet Mac Pro, ja vien jūs šo rakstu lasāt ļoti bagātā valstī);
  • Mac mini atjauninājums – jau pirms 1448 dienām – kaut nu tas notiktu! (Ja tas parādīsies veikalu plauktos, tas būs dārgāks…);
  • MacBook uzlabojums ar lētāku iespēju, kas aizvietotu MacBook Air;
  • Jauns iPad Pro gan 12,9, gan 11 collu izmēros;
  • Kaut kas īpašs, fanu sapnis! Produkts, ko jau ilgi esam gaidījuši: AirPods 2, AirPower, jauns HomePod, iPhone SE 2 (tikai jokoju).

Kas vēl varētu būt interesanti: daži viedokļi par jauno Mac Pro, kas varētu nākt klajā 2019. gadā. AppleInsider šķiet, ka pasākums varētu notikt 25. oktobrī, un tajā Tims Kuks varētu pastāstīt arī par augstajiem iPhone XR pārdošanas apjomiem. Lai nu tā būtu!

Avots: AppleInsider

Apple Inc. (AAPL)