Kāda ir iPad mini loma Apple piedāvājumā? - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kāda ir iPad mini loma Apple piedāvājumā?


Daudzi vēlētos uzdot šo jautājumu, tā kā iPad mini, kas patiesi ir izmērā kompakts, nav atjaunināts jau 3 gadu.

Sākotnēji iPad mini pieteica sevi planšešu pasaulē: tā ir bijusi visizdevīgāka izvēle tiem, kas nevēlējās tērēt daudz naudas par iPad, bet joprojām vēlējās iegūt planšeti savā īpašumā. Tikmēr tirgus arvien vairāk pieklusa, un iPad apsteidza savus konkurentus, un Apple pārveidoja iPad jaunā dimensijā. Viņi domāja, ka šī ierīce varētu aizstāt datorus.

Mans pirmais iPad bija šāda ierīce, mana ģimene izmantoja planšetes dažādās paaudzēs, un šajā pavasarī es izlēmu savu veco iPad mini 3 ierīci nomainīt ar jauno 9,7 collu iPad. Tas bija racionāls lēmums no dažādiem skatupunktiem, tā kā jaunais iPad ir lēts, salīdzinot ar iPad mini cenu, tas arī ir jaudīgāks un tagad atbalsta Apple Pencil, kas man nodrošināja jaunas iespējas. Tomēr es atvadījos no viskompaktākā risinājuma.

Fils Šillers arī bija liels pirmā mini atbalstītājs. Šobrīd būtu grūti viņu pārliecināt to reklamēt.

Pirmais iPad mini, kas tika prezentēts 2012. gadā, patiesi tika uztverts kā standartierīce, tā kā tas nebija aprīkots ar Retina displeju, bet izmērs tāpat bija perfekts, salīdzinot ar tā laika pieprasījumu. Piemēram, bija ērti lasīt, skatīties videoklipus vai filmas lidmašīnā, vilcienā vai mašīnā. Koncepts nostrādāja, bet diemžēl neesam redzējuši jaunu iPad mini jau gadiem. Kādēļ gan tā?

Gadu gaitā Apple centās jaunos iPad piedāvāt cik lēti vien iespējams, bet joprojām aprīkojumā ar lielisku datortehniku. Šā gada 9,7 collu ierīcē varam atrast to pašu procesoru, kas iestrādāts arī iPhone 7, kas ir ilgtspējīgs risinājums. Salīdzinot ar iepriekšējām iPad mini un iPad Air ierīcēm, spīdīgais rāmis ir noņemts un Apple arī izvēlējās lētāku materiālu.

Lai gan iPad mini 3 jau nāca klajā sen, salīdzinot ar iPad Air, tas bija aprīkots ar Touch ID.

Tātad recepte ir vienkārša: iestrādāt labu aparatūru, par ko nav jāiztērē ļoti daudz naudas, iestrādāt lētākā ietvarā un pārdot par cenu, kas pieejama lielākai daļai cilvēku. Praktiski nav tehnisku apstākļu, kas aizkavētu Apple šo pašu recepti pielietot iPad mini gadījumā, lai gan lielo displeju tālruņu tirgus varētu būt konkurents.

Tā kā planšešu tirgus kļūst arvien veiksmīgāks, iespēja, ka sagaidīsim jaunu iPad mini, kļūst arvien mazāka. Tomēr starpība cenā starp kompakto izmēru un 9,7 collu versiju varētu būt tik maza, ka daļa lietotāju vienkārši iegādātos lielāko ierīci, īpaši ar Apple Pencil atbalstu, kas iekļauts iepakojumā. Lai gan droši vien labprāt redzētu šādu ierīci nākamgad, tomēr tas vēl ir liels jautājums Kuperteriāņiem, pat ja pieprasījums ir nemainīgs.

Apple Inc. (AAPL)