Kontrast – skaista un aizraujoša iPhone loģikas spēle - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kontrast – skaista un aizraujoša iPhone loģikas spēle


Spēļu izstrādāšana ir sava veida mākslas forma, bet Kontrast šo pieņēmumu ir ierindojis citā līmenī. Plānas līnijas un pārdomātas formas – tas viss atrodams loģikas puzles spēlē.

Es mīlu pārlūkot App Store un vienmēr pievēršu uzmanību jaunajām spēlēm. Kopš Apple laida klajā ikdienas ziņu joslu “Today”, pārlūkošana vairs nav izaicinājums. Tieši tur es atradu Kontrast, kas ir kā aizraujošs eksperiments, un es esmu pārliecināts, ka tās iegādāšanās par 1, 09 eiro bija labs ieguldījums.

Kad lejupielādējat lietotni, jūs ieraudzīsit vienkāršus zīmējumus un formas. Un, tā kā mēs apskatām puzlei līdzīgu spēli, jums nevajadzētu sagaidīt asu sižetu vai elpu aizraujošu pakaļdzīšanos. Bet, spēlējot šo spēli, jums patiesi būs jāpārdomā katrs solis un, kas ir vissvarīgākais: šī spēle ir ļoti skaista. Kontrast spēlē jums nepieciešams pārvietot apļus un kvadrātus no vienas puses uz otru, kas, no pirmā acu uzmetiena, šķiet, nav nekas sarežģīts.

Tomēr katrā solī jūs sastapsiet dažādus interaktīvos elementus: skrūves, lampas, katapultas. Jums ir jāizpēta visas iespējas, lai spētu atrisināt uzdevumu. Pastāvīgā mācību procesā jūs uzzināsiet, kas var tikt pagriezts, saliekts, kas ir aizpildāms vai sprādzienbīstams.

Es neteiktu, ka ir grūti nokļūt no punkta A līdz punktam B, bet tas pieprasa domāšanu un koncentrēšanos. Pārvietošanās visos 7 līmeņos aizņem aptuveni 35-40 minūtes, bet tā nav spēle, kuru vajadzētu viegli pārvarēt. Tā ir sirreālisma mākslas un loģikas kombinācija, kas mudina jūs katru posmu atsākt no jauna un apbrīnot visus šī šedevra brīnumus.

Lejupielādējiet spēli Kontrast no App Store (iPhone, iPad – 1,09 eur)

Apple Inc. (AAPL)