Kuo atkal ir dalījies savos pareģojumos par AirPods - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Kuo atkal ir dalījies savos pareģojumos par AirPods


Bezvadu uzlāde nāks klajā 2019. gadā, pilnībā pārveidots dizains – 2020. gadā, un lielākā daļa pasaules ierīci varētu sākt izmantot līdz 2021. gadam. Protams, pieaugs ne tikai pārdošanas apjomi.

Neskatoties uz faktu, ka viņš maijā pameita “KGI Securities”, lai veiktu citu uzņēmumu analīzi, viens no viszināmākajiem Apple pareģiem nevar aizmirst par savu aizraušanot. Pēc XR pareģošanas novembrī, Ming-Chi Kuo dalījās pārdomās par AirPods, pēdējo gadu labāko un veiksmīgāko produktu.

Viņš uzskata, ka bezvadu austiņas arī tuvā nākotnē būs Apple augošākais produkts. Pašlaik tās pieder aptuveni 5% no 1 miljarda iPhone lietotāju, tomēr cilvēki aksesuāriem tērē vairāk, nekā jaunu modeļu iegādei. Tādēļ, salīdzinot ar 16 miljoniem pārdoto vienumu 2017. gadā, viņš paredz 100-110 miljonu pārdoto ierīču līdz 2021. gadam.

Protams, viņš arī atsaucās uz AirPods modeli ar bezvadu uzlādes atbalstu, ko mēs esam gaidījuši kopš AirPower paziņojuma 2017. gada rudenī. Saskaņā ar Kuo, tas patiesi ieradīsies drīz, mēs to varētu sagaidīt 2019. gada pirmajā ceturksnī. Tas ir lieliski, bet mums vajadzētu pieminēt, ka: pagājušajā decembrī viņš apgalvoja gandrīz to pašu. Vēl kāda problēma, kam sagatavoties laika gaitā:

jaunajā ierīcē iekļautās tehnoloģiju ražošanas izmaksas būs krietni augstākas…

Jau eksistē piemērojamu AirPods patents.

Tomēr Kuo atsaucies arī uz AirPods 2, kas varētu iegūt jaunu dizainu, un viņš paredz, ka tas varētu nākt klajā 2019. gada nogalē un 2020. gada pirmajā ceturksnī. Jaunais dizains pats par sevi nebūs nekas pārsteidzošs, tā kā nav iemesla radikālām izmaiņām. Iespējams, Bluetooth tehnoloģijas uzlabošana būtu vērtīga un mēs to novērtētu, bet tas jau tagad ir pasaules čempions, ņemot vērā tā pieticīgo izmēru.

Lietotāju pieredzes uzlabošana un labākas integrācijas nodrošināšana ar iOS un macOS produktiem, iespējams, varētu nozīmēt, ka varētu pārslēgties starp Mac un iPhone ar vienu klikšķi. Tā, iespējams, bija vienīgā funkcija, pateicoties kam, mēs varētu nekavējoties mainīt vecāko modeli. Manuprāt, tas padarītu AirPods perfektus. Līdz tam tas “tikai” paliks mans ikdienas mīļākais aksesuārs.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)