Lady Misaki, izrotātā japāņu kravas automašīna | Shot on iPhone video - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Lady Misaki, izrotātā japāņu kravas automašīna | Shot on iPhone video


Nesen Apple YouTube kanālā ir augšupielādēta viena no interesantākajām Shot on iPhone jeb “Uzņemts ar iPhone” sērijas reklāmām, kādu līdz šim esam redzējuši. Japāna, spožas kravas automašīnas, stāsts un, protams, nakts vidū ar iPhone uzņemti kadri.

Vai kādreiz esat dzirdējuši par kādu japāņu subkultūru, kuras dalībnieki izrotā savas kravas automašīnas dažnedažādos ekstrēmos veidos? Jā, arī es nebiju dzirdējis, taču šādus sīkumus par norisēm pasaulē uzzināt ir jauki.

Šajā nesen uzņemtajā video kravas automašīnas vadītājs Kazuja Sekina (Kazuya Sekina) atklāj skumjo stāstu par to, kādēļ viņa automašīnai piešķirts vārds Lady Misaki, daloties arī ar informāciju par iepriekš minēto subkultūru. Jauki vizuālie materiāli un noskaņai atbilstoša mūzika papildina viņa stāstu, patiešām radot šai subkultūrai raksturīgo “pagrīdes” (underground) noskaņu. Turpinājumā varat noskatīties šo teju vai dokumentālās filmas apzīmējuma cienīgo reklāmas video:

Apple Inc. (AAPL)