Lejupielādē iMac Pro ekskluzīvo fona attēlu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Lejupielādē iMac Pro ekskluzīvo fona attēlu


Nereti Apple nodrošina kādu bonusa saturu savu īpašāko ierīču programmatūrā. Piemēram, zvanu signālus un fona attēlus, kuri pieejami iPhone X telefonā. iMac Pro nav izņēmums, un tagad nav jātērē vairāk kā 4000 eiro, lai iegādātos tā skaisto fona attēlu.

Domāju, nav neviena lietotāja, kurš iegādājās iPhone X tā zvanu melodiju dēļ. Tomēr Apple ir iepaticies mazliet paspēlēties ar ekskluzivāti savās populārākajās ierīcēs. Tiesa gan, nav īsti saprotams, kādēļ viņi tā dara, vismaz es tam nekādu lielu jēgu neredzu.

1. Tas nepalielinās pārdošanas apjomu.
2. Citi lietotāji var būt neapmierināti.
3. Kāds šos ekskluzīvos materiālus uzraks sistēmā, un tie tik un tā būs pieejami visiem.

Labi, lai nu tā būtu. Bet iMacPro fona attēls ir sasniedzis pēdējo minēto pakāpi. Kāds to nokopēja no sistēmas un augšupielādēja internetā, tiklīdz pirmās ierīces tika pārdotas. Tās ir labas ziņas tiem, kurus fascinē šis elektronisko mākoņu dizains.

Tātad: Spied labo taustiņu un saglabā bildi (Save Image As), izvēloties augstas izšķirtspējas 5120 x 2880 pikseļu (apmēram 400 kB) attēlu.

Source: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)