Lejupielādējiet djay – DJ lietotni iOS bez maksas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Lejupielādējiet djay – DJ lietotni iOS bez maksas


Viena no populārākajām DJ lietotnēm iOS operētājsistēmā ir mainījusi savu biznesa modeli, tagad lietotāji var lejupielādēt standarta versiju bez maksas. Pro versiju varat abonēt veicot pirkumu lietotnes ietvaros.

Pārsteidzoši, ka iPad var būt piemērots daudzām lietām mūzikas industrijā. Piemēram, ir zināms, ka Deimonam Albarnam (Damon Albarn), “Blur” vadošajam dziedātājam, braucot koncerttūrē, izdevies savā iPad savienot veselu Gorillaz albumu.

Man joprojām ir aizspriedumi, vai patiešām iPad var aizvietot veselu DJ pulti. Līdz šim es neesmu apmeklējis daudz pasākumu, kuros mākslinieks mūziku atskaņotu uz iPad. Protams, tas būtu praktiski, jo uz tā var ļoti viegli ar nospiest Play pogu, kā arī…

Tomēr DJ lietotne iOS cenšas piepildīt visas nepieciešamās vēlmes jau ilgu laiku, mēģinot nepievilt pat profesionāļus, un tā patiesi ir viena no kategorijas populārākajām lietotnēm. Līdz šim par to bija jāmaksā konkrēta cena. Tomēr tagad varat mainīt sava biznesa modeļa algoritmu uz bezmaksas lietotni + neobligātu abonementu, ņemot vērā mūsdienu trendus.

Saistībā ar to tagad varat lejupielādēt lietotni bez maksas un izmēģināt savu vietu industrijā. Ja gadījumā saprotat, ka šī ir jūsu nākotne un vēlaties DJ pakalpojumu sniegšanu, izmantojot iPad, padarīt par savu dienas darbu, varat abonēt Pro versiju, kas maksās 5 dolārus mēnesī.

Jaunākais DJ atjauninājums iOS nāca klajā ar daudz jaunām funkcijām, gadījumā, ja jau tagad esat uzticams lietotnes lietotājs, jums vajadzētu pievērst uzmanību pārmaiņām.

Lejupielādējiet djay – DJ lietotni iOS App Store iPhone un iPad (par brīvu, IAP)

Apple Inc. (AAPL)