Lejupielādējiet ekskluzīvos 2018. gada MacBook Pro fona attēlus - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Lejupielādējiet ekskluzīvos 2018. gada MacBook Pro fona attēlus


Jauni fona attēli allaž iepriecina! Par laimi, Apple ir paraduši ik reizi, kad tirgū tiek laisti jauni produkti, to īpašniekiem dāvāt arī jaunus, ekskluzīvus fona attēlus. Šādi rīkojušies viņi ir arī par godu jauno MacBook Pro radīšanai, tomēr, šķiet, ekskluzivitāte jauno produktu īpašniekiem zināmā mērā ies secen.

Kāda man nezināma iemesla dēļ ik reizi, kad Apple līdztekus saviem jaunajiem produktiem rada arī jaunus, ekskluzīvus fona attēlus, viņi tos dara pieejamus tikai tiem, kuri iegādājušies jaunās ierīces. Protams, es saprotu, ka tas paaugstina ekskluzivitātes līmeni, taču tik un tā katru reizi kāds no ārpuses uzlauž sistēmu un jaunos attēlus padara pieejamus visiem interneta lietotājiem. Rēķinoties ar to, Apple varētu rīkoties dāsnāk un uzreiz padarīt tos pieejamus pilnīgi visiem, ne tikai kāda specifiska produkta lietotājiem.

Jebkurā gadījumā, šodien ir kļuvuši pieejami 2018. gada MacBook Pro fona attēli. Šoreiz Apple izvēlējušies tos veidot samērā psihedēliski raibās noskaņās. Es personīgi par tiem neesmu īpaši sajūsmā, taču, jūs jau ziniet, par gaumi nestrīdas…

Augstas izšķirtspējas attēlu versijas jūs varat lejupielādēt no šīs Dropbox mapes, taču vispirms raksta turpinājumā varat gūt priekšstatu par visiem attēliem kopumā, aplūkojot to WordPress samazinātās versijas.

Papildus tam, iDownloadBlog ir dalījušies arī ar šo attēlu mobilajām ierīcēm pielāgotām versijām. Tās ir samērā zemas izšķirtspējas, taču tās ideāli saderēs ar ierīču ekrānu proporcijām. Ja vēlaties lejupielādēt šos attēlus, apmeklējiet iDownloadBlog lapu!

Apple Inc. (AAPL)