Pieslēgšanās WiFi ar iOs 11 ir ļoti ērta - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Pieslēgšanās WiFi ar iOs 11 ir ļoti ērta


iOS 11 ievestas dažas viltības, kas būs ļoti noderīgas ikdienā, kad būs jāpieslēdzas kādam nepazīstamam WiFi tīklam. Parādīsim pāris trikus, kurus zinot, tu vairs nejutīsies apdalīts.

Iedomājies situāciju: esi pārcēlies uz jaunu dzīvesvietu un ir jāpieslēdzas internetam. Tev ir parole un, kā jau tas parasti notiek, mēģini pieslēgties ar iPhone. Kad esi gatavs vilkt āra savu Mac, lai izdarīt to pašu, notiek kaut kas maģisks. Telefonā izlec mazītiņš lodziņš, kas līdzinās AirPods savienojumam un jautā vai nevēlies dalīt WiFi paroli arī ar klēpjdatoru. Lūk, šādi tas izskatās:

Apmulsti, bet tomēr nospied jā, divas gaidīšanas sekundes un, tadā, tavs Mac jau ir pieslēgts internetam. Tas izklausās kā kaut kas nebijis, ja neesi iedziļinājies iOS 11 uzlaboto funkciju sarakstam. Iedomājies, cik noderīga varētu kļūt šī opcija! Noteikti esi kādreiz dzirdējis līdzīgu sarunu:

“Čau, vecīt, pateiksi WiFi paroli?”
“Protams! Tā ir ‘trackedwormmonkeysešdesmitseptiņi’, beigās sešdesmit ar cipariem, bet septiņi ar burtiem, viss ar mazajiem burtiem, rakstās kopā, tracked ar diviem “k”, otrais “o” patiesībā ir nulle un monkey raksti ar “i”, ” izpalīdzīgi atbild draugs.

Diez vai pirmā un pat otrā paroles ievadīšanas reize būs sekmīga. Spēle “kur ir pildspalva un papīrs” ir sākusies, un pēc ilga un smaga procesa, tu beidzot esi pieslēdzies. Šķiet, ka viss ir labi līdz brīdim, kad ballītē ierodas jauns viesis un var sākt no jauna. Nav jāpiemin, ka līdz ar to parole ir izpausta lielākajai cilvēku daļai, kurus, iespējams, pat nepazīsti. Nemaz nerunājot par to, ka šo pašu paroli tu izmanto arī interneta bankā…

Lai padarītu lietas vienkāršākas, šāda funkcija tagad ir atrodama iOS 11 un izmantot to ir ļoti ērti.Viesim vienīgi jāizvēlas WiFi nosaukums iestatījumos, jāgaida, kad izlēks lodziņš, kur ievada paroli, un jātur savs telefons pēc iespējas tuvāk citam tālrunim, kas jau ir pieslēgts šim internetam.

Pievērs uzmanību: funkcija darbojas pat tad, kad iPhone nodrošina piekļuvi caur Hotspot.

Un visbeidzot vēl viena viltība. Pateicoties vēl vienai gudrai iOS 11 funkcijai, vari viegli nolasīt QR kodus ar kameru un bez nepieciešamības lejuplādēt jaunas aplikācijas. Tu vari pats ģenerēt QR kodus (piemēram ar šo), kurus var noskanēt un embedēt. as ļaus izveidot savienojumu, vispār neizmantojot paroli. Vēl viena priekšrocība – šī funkcija darbojas arī citos telefonos, ne tikai iPhone.

AVOTS: Cult of Mac

Apple Inc. (AAPL)