MacOS: ko darīt, kad parādās “Jūsu disks ir gandrīz pilns” paziņojums - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

MacOS: ko darīt, kad parādās “Jūsu disks ir gandrīz pilns” paziņojums


Gadījumā, ja jūs apgrūtina ziņojums, kas atkārtoti parādās gandrīz ik sekundi, tagad mēs varam piedāvāt, kā šo kaiti novērst. Uzticieties, risinājums pastāv, un jūs nekavējoties saredzēsit gaismu tuneļa galā.

Es esmu 128 GB MacBook Pro īpašnieks, kas parasti ir vairāk nekā pietiekoši, lai krātuvē pietiktu vietas visam, kas man vajadzīgs. Mani svarīgākie dokumenti slēpjas iCloud, es labprāt straumēju mūziku un, ja nu lejupielādēju kādu filmu, parasti to izdzēšu jau pēc pirmās noskatīšanās reizes. Nesen tiku iesaistīts projektos, kuros nepieciešami lielāki faili un man ilgi nebija jāgaida līdz “Your disk is almost full” jeb “Jūsu disks ir gandrīz pilns” paziņojumam.

Parasti es vienkārši uzklikšķinu uz “Close” un netraucēti turpinu darāmo. Tomēr pēc dažām minūtēm paziņojums parādās atkal. Atkal un atkal, un atkal no jauna. Vienīgais veids, kā no tā atvadīties, ir uzklikšķināt uz tā. Tas traucē videoklipam, ko biju sācis skatīties. Tas parādās uz “Pages” loga stūra. Es to redzu uz darbvirsmas. Tas man neizsakāmi traucē.

Pat ja man vēl ir atlikuši lieki 18 GB krātuves, kas sastāda 15% no visas SSD atmiņas. Es saprastu, ja mani mēģinātu nobiedēt par pēdējiem gigabaitiem, bet, manuprāt, 20 GB brīdinājuma limits ir pārspīlējums 128 GB datora gadījumā. Es mēģināju atrisināt problēmu šādi: es noņēmu visu, ko varēju. Lietas, ko labprāt būtu atstājis datora krātuvē, bet tik ļoti gribēju tikt vaļā no šī kaitinošā paziņojuma, ka biju gatavs šos failus upurēt.

Tomēr arī tas diži nepalīdzēja, tas drīzāk aizkavēja paziņojuma parādīšanos. Vēlāk es atradu vislabāko risinājumu, kurā labprāt dalītos ar jums:

  • atveriet “Terminal” sadaļu”;
  • ierakstiet sekojošo kodu:

defaults write com.apple.diskspaced minFreeSpace 10

Ar šo kodu jūs varēsit samazināt pēc noklusējuma pieejamo 20 GB limitu līdz 10 GB, pēc kura sistēma nosūtīs paziņojumu. Jūs varat uzrakstīt jebkādu jums pieņemamu skaitli, ne tikai 10. Gadījumā, ja jums vajadzīgs radikālāks risinājums, jūs varat izmantot:

launchctl unload -w /System/Library/LaunchAgents/com.apple.diskspaced.plist

Izmantojot šo kodu, jūs pilnībā izslēgsit paziņojumus, kas nav slikts risinājums, bet, ja jūsu krātuve patiesi kļūst pilnībā aizpildīta, tas var izraisīt nopietnas problēmas, tādēļ es to neieteiktu. Lai atsauktu augstāk minēto kodu, jums vajadzētu ierakstīt sekojošo:

launchctl load -w /System/Library/LaunchAgents/com.apple.diskspaced.plist

Tā kā sistēma šos kodus nolasīs tikai pēc pārstartēšanas, efektu jūs manīsit tikai pēc datora restartēšanas.

Apple Inc. (AAPL)