Maģiskā Lifeprint ierīce - izdrukā savus video! - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Maģiskā Lifeprint ierīce – izdrukā savus video!


Droši vien visi ir redzējuši Harija Potera filmas. Visticamāk, tev ļoti patika kustīgās bildes maģiskajās avīzēs. Iespējams, neticēsi, kad teiksim, ka tā nav maģija un tu īstenībā vari izdrukāt jebkuru savu video uz fotopapīra. Tas viss ir iespējams ar plaukstas izmēra ierīces palīdzību.

Lai saprastu, kāpēc šis temats ir tik foršs, vispirms jānoskaidro, kuras tehnoloģijas un ieradumi šogad uzskatīti par vismodernākajiem. Pirmkārt, mums ir sociālie mediji: visi lieto Instagram, Facebook, Twitter un citas aplikācijas. Lietotāji dalās ar miljoniem bilžu un ziņu.

Tikmēr retro stilam arī ir liela piekrišana, it īpaši Rietumu valstīs: neatradīsi jaunieti, kurš nevēlētos sev Polaroid kameru, lai īsu brīdi pēc kadra uzņemšanas jau turētu rokās bildi. Vēl ir paši populārākie šī brīža temati tehnoloģiju pasaulē – VR un AR – lielākā daļa kompāniju jau tos izmanto, vai arī drīz nāks klajā ar jaunu piedāvājumu šajā sakarā.

Lifeprint ar šiem trendiem tiek galā ļoti labi, un ir apvienojis trīs populārākās tendences vienā lieliskā ierīcē, pieliekot klāt nedaudz maģijas. Kaut arī mēs sagaidītu sarežģītu konceptu, Lifeprint lietošana ir vienkārša. Paņem ierīci, kura ietilpst tavā kabatā, ievieto tajā papīru, un 30 sekundes vēlāk ir gatavs gala produkts.

Tu varētu teikt: “Ok, bet es tik un tā nesaprotu, kā var izdrukāt video,” un tas nepavisam nav muļķīgs jautājums. Atbilde atrodama AR tehnoloģijā, kas paslēpta Lifeprint lietotnē. Ja vēlies izprintēt kustīgu attēlu, tev jāizvēlas konkrētais video lieliski izstrādātajā aplikācijā, jāizvēlas arī bilde, kas būs kā video priekšskatījuma attēls. Tad ierīce izdrukās izvēlēto attēlu ar AR birku pie tā.

Aplikācijā atrodama Hyperphoto sadaļa. Kad to izvēlēsies, atvērsies kamera, kas nolasīs pie attēla redzamo birku, un sāksies brīnumi: bilde atdzīvosies paplašinātajā realitātē ar kustīgu attēlu, efektiem, skaņām un visu pārējo. Ja tas nav apbrīnojami, tad mēs nezinām, kas ir.

It kā ar to jau nepietiktu, aplikācija strādā arī kā sociālo mediju platforma, gluži kā iekšējais Instagram. Tu vari sūtīt un saņemt bildes un video no draugiem, kuriem seko, un drukāt sev vēlamos failus, likt tos foto albumā, pie sienas, savā makā, kur vien vēlies. Galvenais – iemīļotākie video tev vienmēr būs pieejami taustāmā formātā.

Vēl viens bonuss ir iespēja uzlabot bildes un video ar iebūvēto apstrādāšanas programmu. Vari mainīt apgaismojumu, pievienot efektus, subtitrus, smieklīgas uzlīmes (tādām tām vajadzētu būt) un daudz ko citu. Vari arī apgriezt vai marķēt video pēc saviem ieskatiem.

Labākais, ka, lai arī Lifeprint savā aplikācijā izmanto populārākos trendus, tas nav domāts tikai jauniešiem. Padomā, kuri ir tie cilvēki, kuriem ģimenē ir visbiezākie bilžu albumi? Protams, vecmāmiņas! Lifeprint ir tik viegli lietojams, ka pat vecākajām paaudzēm būs viegli to apgūt. Vari tikai iedomāties savu vecvecāku prieku, kad viņu mazbērnu bildes sāks kustēties.

Protams, ir arī daži negatīvie aspekti, kurus mums jāpiemin. Pirmkārt, lai arī cik jauka un skaista ir aplikācija, pastāv noteikti ierobežojumi. Loģiski, ne visi grib lejuplādēt simtu divdesmito aplikāciju savā telefonā, it īpaši, ja nav tai piemērotās ierīces. Tas būtiski samazina šī sociālā medija lietojumu. Turklāt nav garantijas, ka Lifeprint pastāvēs mūžīgi, kaut arī fotogrāfijas būtība ir tajā, ka tā nekad neizzudīs. Ja kompānija bankrotēs un aplikācija pazudīs no AppStore, tas pats notiks arī ar tās sniegto maģiju.

Vēl viena problēma ir tāda, ka visām Hyperphotos bildēm virsū ir ļoti pamanāmas AR birkas. Nebija veida, kā šo niansi novērst, tomēr žēl, ka tas vairs nav vienkāršs foto. Kā arī ierīcei der tikai ļoti mazs papīrs, kaut arī tā, iespējams, nav liela problēma. Izdrukāto bilžu attiecība ir 2:3, un izmērā tikai 5 x 7.5 centimetri.

Lifeprint izmanto Zink tehnoloģiju, kas drukā bez tintes. Galvenais šajā risinājumā, kas ieguva godalgu inovācijas apbalvojumu programmā CES, ir tas, ka tā vietā, lai uz papīra izsmidzinātu tinti, tiek lietots paša papīra materiāls, lai radītu attēlu. Uz fotopapīra atrodas mikroskopiski tintes kristāli, kuri drukāšanas procesā aktivizējas, lai sniegtu nepieciešamo krāsu. Tātad nav nepieciešami kārtridži, un nebūs jāuztraucas par to, ka kaut kas varētu izžūt.

Tomēr izpdrukātās fotogrāfijas nav tajā labākajā kvalitātē – tās ir nedaudz tumšas un tām trūkst dinamikas – un mēs nezinām, vai tas ir šīs brīnišķīgās tehnoloģijas vai kāda cita iemesla dēļ. Tas, protams, nav galvenais, jo svarīgākais ir tas, ka vari izdrukāt video un tos skatīties ar AR, un tie izskatās tieši tādi, kādus tos uzņēmi.

Kopumā jāatzīst, ka Lifeprint ir ģeniāla ierīce, kas izmanto jaunāko tehnoloģiju, un kam piemīt lielākā priekšrocība – kustīgo bilžu dēļ to sev gribētu visu paaudžu pārstāvji. Mazais izmērs, pārdomātā aplikācija, sociālo mediju izmantošana un nebeidzamās bilžu uzlabošanas iespējas – tie visi ir lieliski bonusi, kas padara šīs maģiskās ierīces lietošanu vēl foršāku.

Apple Inc. (AAPL)