Microsoft Office programmas tagad atbalsta Dark Mode režīmu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Microsoft Office programmas tagad atbalsta Dark Mode režīmu


Nepagāja sevišķi ilgs laiks, līdz Microsoft savās programmās integrēja iespaidīgo macOS Mojave sistēmas jaunumu.

Lai gan iWorks ir samērā pārskatāms un viegli saprotams Apple izstrādātās biroja programmatūras komplekts, mums jāatzīst, ka šajā kategorijā vadībā, protams, ir un paliek Microsoft Office. Ņemot vērā, ka Office ir pieejams lietošanai arī macOS sistēmā, daudzi dod priekšroku tieši šim variantam. Tieši tādēļ mēs esam pārliecināti, ka jūs priecāsities dzirdēt:

Microsoft Office lietotnes tagad atbalsta Dark Mode režīmu.

Turklāt tā nav gluži lēta paskata apdare tumšā krāsā. Mēs teiktu, ka šis melnais ietērps Office lietojumprogrammām samērā labi piestāv. Pie tam, 16.20 versijā pieejamo jauno iespēju saraksts ar to vēl nebeidzas. Piemēram, tagad šīs programmas atbalsta Continuity Camera funkciju, ar kuras palīdzību iespējams prezentācijā (vai jebkurā dokumentā) tūlīt ievietot ar jūsu tālruni uzņemtu attēlu.

Ja vēlaties izpētīt visu jauno iespēju sarakstu, lūdzu, apmeklējiet šo saiti. Atjauninājumi ir pieejami visiem Office 365 abonentiem, kā arī tiem, kuri ir iegādājušies Office 2019 lietošanai savos Mac datoros. Gadījumā, ja jums neparādās iespēja instalēt atjauninājumus, atveriet izvēlņu joslā redzamās Help izvēlnes sadaļu Check for Updates.

Apple Inc. (AAPL)