Nākamajā iOS atjauninājumā varētu būt vēl vairāk Haptic Touch iespēju - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Nākamajā iOS atjauninājumā varētu būt vēl vairāk Haptic Touch iespēju


Kā jau jums, iespējams, varētu būt radušās aizdomas, funkcijā, kura aizstāj 3D Touch, tiek iekļauts arvien vairāk dažādu iespēju.

Pirms pāris nedēļām mēs publicējām rakstu par tikko ieviesto Haptic Touch funkciju, kura iPhone XR tālruņos aizstājusi 3D Touch funkciju. Mēs secinājām, ka tas visdrīzāk ir jauns apzīmējums jau sen zināmajai “long press” funkcijai. Taču to uzlabo fenomenālais Taptic Engine, kurš to padara mazliet mūsdienīgāku.

Mēs arī zinām, ka šī funkcija šobrīd ir lietojama ļoti ierobežota skaita mērķu sasniegšanai, taču Apple plāno to mainīt. Visticamāk, nebūs ilgi jāgaida, jo nākamajā (tagad jau beta versijā pieejamajā) mobilās sistēmas versijā jeb iOS 12.1.1 būs papildinātas šīs funkcijas sniegtās iespējas.

Precīzāk sakot, tajā no jauna tiks ieviesta viena no iepriekš likvidētajām iespējām. Kopumā, ja pēc atjauninājuma veiksiet Force Touch uz kādas no iPhone XR tālruņa bloķēšanas ekrānā parādītajiem paziņojumiem, tad līdz ar jauku taktilo signālu parādīsies uznirstošais logs, kurā būs redzama papildu informācija.

Tas nav nekas jauns, nedz arī dzīvību glābjošs, taču ir patīkami apzināties, ka Apple nemelo un patiešām paplašina Haptic Touch pielietojumu sarakstu.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)