"Neesošā" MacBook koncepts, kurš palika idejas līmenī - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

“Neesošā” MacBook koncepts, kurš palika idejas līmenī


Lai arī Apple strikti paziņoja, ka skārienjūtīgs MacBook nebūs pieejams, tas neaptur dizainerus no dažādu ideju realizēšanas. Lūk, ir kāds koncepts, kas nekad netiks realizēts dzīvē.

Dizainera Hendija Abovergliča komanda īstenoja ko vairāk par skārienjūtīgu MacBook Pro datoru. Kā papildu aksesuārs tika izveidota arī uz pieskārieniem bāzēta tastatūra. No sākuma tas var šķist muļķīgi, bet ar OLED ekrānu un speciālu funkciju šāds koncepts spētu darboties arī dzīvē.

Standarta izmantošanas gadījumā tastatūra tiks pievienota pielāgojamai datora daļai, kas balstās uz programmatūru. Pateicoties elektromagnētiskajai maģijai, tā varētu reproducēt kustības uz vienkāršās Trackpad virsmas.

Atsevišķu uzdevumu veikšanai tastatūru var pilnībā “izdzēst”, atstājot ekrānu, kurā iespējams darboties ar Apple zīmulim līdzīga priekšmeta palīdzību. Dizaineri uzskata, ka tas varētu darboties kā sekundārais ekrāns.

Tomēr Džonatans Aivs apstiprināja Apple lēmumu un teica, ka kompānija ir pilnībā atteikusies no skārienjūtīga MacBook idejas:

Instinkti teica priekšā, ka mums, iespējams, varētu neizdoties. Mūsu komandas strādāja pie šī projekta vairākus gadus un, galu galā, mūs pārņēma pārliecība, ka šis nav labākais darbības virziens.

Kopumā dizaineru komanda savu darbu paveica lieliski, un pat tad, ja skārienjūtīgs ekrāns tiek pilnībā izslēgts no scenārija, skārienjūtīga klaviatūra gan varētu būt ideja, kas nākotnē tiks realizēta. Protams, tas notiks tikai tad, kad tiks atrasta piemērota tehnoloģija, kas palīdzēs atradināties no standarta tastatūras.

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)