No metāla tēlnieka līdz iPad māksliniekam - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

No metāla tēlnieka līdz iPad māksliniekam


Tas ir daudz zaļāks risinājums un arī sargā mākslinieka locītavas. Un rezultāti ir tik pat skaisti, cik iepriekš.

Mans vectēvs bija metāla mākslinieks. Es zinu, ka tas ir ļoti smags darbs, kam nepieciešams spēcīgs ķermenis un nosvērts prāts. Tas attiecās arī uz Marku Leihliteru (Mark Meichliter), kas par metāla tēlnieku strādā jau 25 gadu un izveidojis tādus mākslas darbus kā šos:

Mākslinieks tagad ir 50 gadu vecs, gadu desmiti smaga fiziska darba ir nogurdinājuši viņa ķermeni, tomēr viņa prāts joprojām ir tik pat radošs, un viņš vēlas radīt vēl vairāk. Viņam arī bija apnicis, ka, radot savas skulptūras, radās tik daudz atkritumu. Tādēļ viņš mainīja savu profilu un turpina strādāt par digitālo mākslinieku.

Viņš arī pastāstīja par savām darba metodēm uz iPad:

Es parasti sāku ar ļoti vienkāršām vektorālām formām, sakārtoju tās vienotā kompozīcijā. Tad dažādu lietotņu ietvaros pielietoju filtrus un efektus, radot responsīvu darbu, kas reflektē redzēto ekrānā. Parasti kāda ideja uzvirmo manā prātā, iedvesmo iztēli, un tad vēlos to īstenot.

Varat apskatīt visus viņa grafiskos veikumus viņa tīmekļa vietnē, šeit pieejams apkopojums no mūsu četriem mīļākajiem darbiem:

Vislabākā viņa mājas lapas daļa ir atruna, kurā rakstīts:

“Visi mākslas darbi un citi joki šajā tīmekļa vietnē ir Marka Leihlitera īpašums. Visas tiesības aizstāvētas. Nezodziet manu s**u, vienkārši izdomājiet paši savu. Tas nav tik grūti: tikai aizņems pāris gadsimtu.”

Apple Inc. (AAPL)