Noizio: fona troksnis darbam - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Noizio: fona troksnis darbam


Gadījumā, ja strādājat efektīvāk, kad fonā dzirdams kāds troksnis, šī lietotne paredzēta tieši jums!

Ir divu veidu cilvēki: tie, kas nespēj strādāt, dzirdot kādu troksni apkārtējā vidē, un tie, kam šāds troksnis nepieciešams visu laiku. Es piederu otrajai grupai, tomēr esmu ko novērojis: gadījumā, ja izvēlos neatbilstošu dziesmu – piemēram, pārāk sarežģītu vai ar pārāk daudz vārdiem, – es nespēju strādāt tik efektīvi.

Lai izvairītos no šādiem atgadījumiem, esmu izveidojis darba mūzikas sarakstu, kurās iekļautas tikai tās dziesmas, kas palīdz manai produktivitātei. Diemžēl līdz ar to var rasties arī problēmas: šīs dziesmas viegli var kļūt garlaicīgas. Laimīgā kārtā, kad jau biju padevies, es atklāju Noizio.

Šī lietotne ir ārkārtīgi vienkārša. Tā parādīsies jūsu izvēlnes joslā, ja uz tās uzklikšķināsit, parādīsies logs ar dažādiem skaņu veidiem un laika norādēm. Vienīgais, kas jums jādara, – jāsajauc sava mīļākā kombinācija no pieejamajām skaņām.

Varat būt drošs, ka atradīsit kādu skaņu, kas derēs tieši jums. Vai jums patīk vinila unikālā skaņa? Vai jūtaties relaksēts no ugunskura skaņas? Vai jūs iepriecina kaķa murrāšana? Vai arī jūs labāk dotu priekšroku kam klasiskam, piemēram, lietum vai ūdenskritumam?

Īpaši izvēlētās skaņas varat saglabāt. Varat iestatīt atsevišķus albumus darbam, miegam, meditācijai, rītam, vakaram, priekam vai bēdām. Šeit arī daži tālāki iestatījumi, bet būtībā tas arī viss. Tai ir tikai viena perfekta funkcija, kas lieliski izpilda jūsu vajadzību.

iOS versija pieejama bez maksas, lietotņu pirkumu ietvaros. Tās cena ir 6,99 eur. Domāju, ka tas, iespējams, ir nedaudz par daudz, īpaši, ja tajā nav iekļautas visas cenas. Tomēr, ka esat arī Setapp abonents, jums par to nav jāmaksā, tikai lejupielādējat lietotni no kataloga.

Apple Inc. (AAPL)