Pieci paziņojumi, kuru mums pietrūka oktobra Keynote prezentācijā - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Pieci paziņojumi, kuru mums pietrūka oktobra Keynote prezentācijā


Pat visaizraujošākā no pēdējo gadu laikā piedzīvotajām Keynote prezentācijām nebija pietiekams iemesls, lai Apple izlemtu atjaunināt visus savus novecojošos produktu modeļus. Kuras ierīces atjauninājumu visvairāk cerējāt redzēt jūs?

Šodien, pārlūkojot jaunumus, pamanīju kādu interesantu ziņu. 9to5Mac redaktors Čānss Millers (Chance Miller) apkopojis visus paziņojumus, kuru viņam pietrūka jaunākajā, patiešām satraucošajā Keynote prezentācijā. Tiesa, es viņa viedoklim gluži visos punktos nepiekrītu.

Es labprātāk izlaidīšu pirmo sarakstā aplūkoto punktu jeb Apple Watch un ECG lietotni, jo līdz brīdim, kad Eiropas varas institūcijas apstiprinās šo funkciju, vēl varētu paiet vesela mūžība.

2. iMac uzlabojums

Ja Mac produktu sērija ir tik nozīmīga kā Apple apgalvo (un tā patiešām tāda ir!), viņiem patiešām nāktu par labu atjaunināt arī iMac datorus. Nevajadzētu pat nekādus īpašus jaunumus. Mēs patiešām priecātos, ja visās šīs sērijas ierīcēs tiktu iekļauta SSD flash atmiņas krātuve un jauns mikroshēmojums. Es patiesi cerēju, ka pēc Keynote prezentācijas tiktu izziņots kaut vai kluss, nemanāms iMac atjauninājums.

Tagad jau šajā sērijā ir arī jaunāki dalībnieki…

Taču kurš gan var zināt, varbūt viņi drīzumā izziņos jaunu šī datora modeli. Tomēr iespējamība, ka līdz decembrim mēs varētu sagaidīt vēl kādu papildu atjauninājumu, ir samērā neliela. Līdz tam laikam tie, kuriem nepieciešami patiešām jaudīgi datori – un kuri tos var atļauties – var iegādāties iMac Pro. Visiem pārējiem optimāls un ieteicams būtu jaunais Mac mini un tam atbilstošie aksesuāri.

3. AirPods un AirPower

Šīs abas lietas rakstā ir iekļautas vienkopus, jo to abu nozīmīgākā fīča ir bezvadu uzlāde. AirPods austiņas jau pašas par sevi ir lielisks produkts. Nav nepieciešams tās steidzīgi uzlabot, taču baumas par bezvadu uzlādes iespējamību aizsākās jau diezgan sen. Un AirPower iekļaušanu šajā sarakstā pamatot nav nekādas vajadzības: uzņēmums paziņoja par tā izveides procesu, parādīja mums šo ierīci un pēc tam par to vairs nav bijis nekādu ziņu.

Tajā pašā laikā, tirgū ir laisti jau vairāki iPhone modeļi, kuri atbalsta bezvadu uzlādi, taču atbilstošais aksesuārs, ar kā palīdzību tos varētu uzlādēt, joprojām nav pieejams. Noteikti ir atgadījies kas neplānots. Nav zināms, cik daudzi inženieri šī projekta dēļ naktīs neguļ, taču viņiem patiešām vajadzētu atklāt sava darba rezultātu.

Cik ilgi mums vēl nāksies gaidīt? Līdz pavasarim? Pēdējā laikā ir bijis dzirdams daudz baumu arī par AirPods 2. Mēļo, ka šī produkta parādīšanos tirgū varam gaidīt decembrī. Jā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Atcerieties pirmās versijas prezentēšanu… Bija jāgaida veselu mūžību, līdz šis produkts kļuva pieejams arī pie mums.

4. MacBook atjauninājums

Šis ir interesants punkts. Nav šaubu, ka 12 collu Retina MacBook patiešām bija apsteidzis laiku. Plāns, krāsains, saderīgs ar USB-C – pat ja tam nevajadzēja tādam būt. Ierastā produktu izlase, kurā iepriekš bija tikai pāris dažādu ierīču, tagad ir kļuvusi par kaut ko milzīgu. Tajā pieejams daudz dažādu krāsu, iespēju un novecojušu ierīču. Šī ierīču krājuma pārvaldīšana ir samērā nopietns izaicinājums.

2016. gadā uzņēmums stāstīja, ka 13 collu MacBook Pro būs MacBook Air pēctecis un Air sērijas datori tiks izņemti no piedāvājuma. Mēs spriedām: “Līdz ar 12 collu MacBook datoru.” Taču nekas nemainījās. Tika laists tirgū jauns Air modelis, kurš bija pieejams pat zelta krāsā. Tas bija kļuvis vēl parocīgāks, apveltīts ar vēl lielāku portu daudzumu un tā cena bija vēl izdevīgāka nekā iepriekš. Tagad varētu būt pienācis laiks atvadīties no Retina MacBook, kurš pēdējo reizi tika atjaunināts 2017. gadā. Kā arī no vecā Air un viena no 13 collu MacBook Pro. Un…

Patiesībā šajā rakstā ir tikai četri punkti, nevis pieci, taču padomājiet… Kura produkta atjauninājuma Keynote prezentācijā visvairāk pietrūka jums?

Avots: 9to5Mac

Apple Inc. (AAPL)