Pirmie Retina MacBook Air izsaiņošanas video ir klāt - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Pirmie Retina MacBook Air izsaiņošanas video ir klāt


Dažiem YouTube kanālu autoriem, kuri rada video par tehnoloģiju tēmām, ir paveicies un jau radusies iespēja paturēt rokās jaunos Retina MacBook Air datorus, ar kuriem iepazināmies otrdien. Palūkosimies, kāds ir viņu viedoklis par jauno Air!

Kad manā paziņu lokā padzirdu izplatāmies idejas par jaunu datoru iegādi, ikreiz kā labāko variantu es iesaku MacBook Air. Šajā datorā nav iekļautas dārgas nevajadzīgas funkcijas, tikai pats būtiskākais. Turklāt tas ir pilnīgi pietiekams lietošanai daudzos dažādos nolūkos – universitātē, darbā, mājās un tā tālāk.

Pēc otrdien Ņujorkā notikušā pasākuma Apple sazinājās ar dažiem YouTube video autoriem, lai piedāvātu tiem iespējas izsaiņot jaunos Retina MacBook Air datorus. Tādējādi tapa turpinājumā pievienotie reakciju video:

Pirmā video autore mums rāda, ka jaunais MacBook Air ir ārkārtīgi skaists. Jaunais Gold jeb zelta tonis ir samērā līdzīgs vienam no iPhone XS toņiem.

Datora iepakojumā Apple ievietojuši arī uzlīmes, kuras patiešām atbilst trim dažādajiem ierīču toņiem.

Lai gan līdz brīdim, kad savus viedokļus paudīs augstākā līmeņa tehnoloģiju pārskatītāji, vēl brīdi nepieciešams pagaidīt, jau tagad varam secināt, ka jauno Retina MacBook Air mērķa grupa nav MacBook Pro sērijas produktu lietotāji. Tas arī izskaidro, kādēļ Apple jaunos datorus lūdza izmēģināt tieši iepriekš minētajām vlogerēm. Izstrādājot šo datoru, Apple izlēma vēlreiz strādāt ar mazā izmēra, pienācīgas veiktspējas un visu dienu darboties spējīga akumulatora trijotni un radīja skaistu dārglietu lādīti.

Apple Inc. (AAPL)