Pirmo reizi kopš 2014. gada iPhone tālruņi atkal varētu kļūt plānāki - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Pirmo reizi kopš 2014. gada iPhone tālruņi atkal varētu kļūt plānāki


Pēdējo dažu gadu laikā tālruņi ir kļuvuši mazliet biezāki. Taču jauna displeju tehnoloģija varētu šo tendenci apturēt.

Ideja, ka iPhone gadu gaitā ir kļuvis arvien slaidāks, ir samērā izplatīta kļūda. Ierīces nepadarot arvien plānākas, tajās ir iespējams iekļaut arvien jaudīgākus akumulatorus.

Patiesībā, jau kopš 2014. gada ierīču biezums ir audzis. Tagad jaunais iPhone XR ir tikai par vienu milimetru plānāks nekā toreiz aktuālais iPhone 4S. Taču, par laimi, jaunajam modelim ir vislabākais akumulators, kāds jebkad bijis iekļauts iPhone uzbūvē.

Precīzāk, tālruņu izmēri ir šādi:

• iPhone 6 un iPhone 6 Plus: 6.9 mm un 7.1 mm
• iPhone 6s un iPhone 6s Plus: 7.1 mm un 7.3 mm
• iPhone 7 un iPhone 7 Plus: 7.1 mm un 7.3 mm
• iPhone 8 un iPhone 8 Plus: 7.3 mm un 7.5 mm
• iPhone X: 7.7 mm
• iPhone XS un iPhone XS Max: 7.7 mm
• iPhone XR: 8.3 mm

Saskaņā ar Korejiešu ziņu portālu ETNews, šī tendence jau drīz varētu mainīties. Viens no galvenajiem iemesliem varētu būt Samsung jaunā tehnoloģija Y-OCTA, kuru pievieno OLED displejiem. Skārienjutīgo slāni, kurš parasti ir atsevišķs no pārējām komponentēm, ar jaunās tehnoloģijas palīdzību iespējams integrēt pašā displeja panelī. Ņemot vērā, ka Apple arī tuvāko gadu laikā varētu ekrānus iegādāties no Samsung, pastāv liela varbūtība, ka viņi izvēlēsies šo salīdzinoši plānāko un arī lētāko risinājumu.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)