Privātā pārlūkošana iPhone un iPad pārlūkprogrammās - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Privātā pārlūkošana iPhone un iPad pārlūkprogrammās


Datoru pārlūkos – gan Chrome, gan Safari – Private Browsing režīms tiek lietots samērā bieži. Taču visām privātās pārlūkošanas sniegtajām priekšrocībām jūs varat piekļūt arī savos iPhone tālruņos.

Nepieciešamībai lietot Incognito jeb privātās pārlūkošanas režīmu var būt dažādi iemesli. Tā kā lielāko daļu laika mēs interneta saturu aplūkojam tieši savos tālruņos, tad ir vērtīgi zināt, kā šo režīmu atrast. Atveriet Safari un pieskarieties pogai “Tabs”. Nospiediet ekrāna apakšējā kreisajā stūrī redzamo iespēju “Private” un tad – “Done”.

Kamēr lietosiet Private Browsing režīmu, Safari nesaglabās jūsu pārlūkošanas vēsturi vai AutoFill ievadīto informāciju. Tas ir labs risinājums tiem gadījumiem, kad jums nepieciešams piekļūt kādam privātam kontam no cita cilvēka iPhone, vai arī uzmeklēt saturu, kuru jūs nevēlētos saglabātu savā interneta pārlūka vēsturē. Private Browsing režīmā lietotāja saskarne ir tumši pelēkā vai melnā krāsā.

Apple Inc. (AAPL)