.projekt – viss ir atkarīgs no perspektīvas - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

.projekt – viss ir atkarīgs no perspektīvas


Apple to ir izvēlējušies kā App Store dienas spēli, un mēs izlēmām to izmēģināt. Tas ir izklaidējošs smadzeņu treniņš kādam nesteidzīgam vakaram.

Jums vajadzētu zināt Indijas fabulu par aklajiem ciema iedzīvotājiem un ziloni. Ja ne, ļaujiet man to atstāstīt: kādā ciemā visi tā iedzīvotāji ir zaudējuši redzi. Daži no viņiem džungļos satiek ziloni. Katrs no cilvēkiem tam pieskaras un, atgriežoties ciematā, viņi pastāsta pārējiem iedzīvotājiem, kādu dzīvnieku satikuši. Cilvēks, kas pieskārās ziloņa ausīm, teica: ”Tas ir tik liels un plats kā paklājs.” Vēl kāds, kas bija paraustījis snuķi, stāstīja, ka tas bija “tik tievs un šaurs kā truba”. Līdz beidzot cilvēks, kas pieskārās dzīvnieka kājai, atzina, ka tā esot kā “masīvs, apaļas uzbūves pīlārs”. Kāda ir fabulas mācība? Visi no mums redz dažādu īstenību, tā kā uz realitāti var paskatīties no dažādām perspektīvām.

.project spēles izstrādātājs vēlējās uzsvērt dažādās perspektīvas vizuāli. 3D puzle ir balstīta diezgan vienkāršos principos, bet veids, kādā šie uzdevumi ir jārisina, nav triviāls. Vidū atrodas 5x5x5 kuba konstrukcijas telpa, no abām pusēm uz sienām tiek projicēts, kādu formu veidot. Grūtības sagādā 3D objekta ēna, ar ko jānosedz abas sienas puses, kas patiesībā ir dažādas.

Neticama spēle, .projekt ir izstrādājis Kyrylo Kuzyk. Es uzskatu, ka mēs varam viņam pateikties par to, ka šī stila grafika ir minimāla. To nevaram salīdzināt ar “Shadowmaniac”. Tomēr, ja nu gadījumā šo spēli daudz spēlējāt, iesaku izmēģināt .projekt!

Lejupielādējiet .project iOS operētājsistēmā (iPhone, iPad), 2. cenu kategorija
Lejupielādējiet .project macOS operētājsistēmā (iPhone, iPad), 4. cenu kategorija

Apple Inc. (AAPL)