Retro spēle jūsu iPhone – piesargieties! Tā ir atkarību izraisoša - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Retro spēle jūsu iPhone – piesargieties! Tā ir atkarību izraisoša


Tiem, kuriem patīk retro sajūta un kas vienmēr seko līdzi jaunākajām spēlēm tālruņiem, tad noteikti būsit pamanījuši Wormster Dash spēli, ko izstrādājuši “Gamelab Zrt”.

“Gamelab Zrt” to uztvēra nopietni un izveidoja spēli ar unikālu skaņu un izskatu, nemaz nepieminot, ka tā saviem lietotājiem piedāvā lielisku fantāziju pasauli. Wormster Dash ir kā mākslas darbs, tā nozaga arī manu sirdi, tā kā šī spēle līdz pēdējai detaļai ir zīmēta ar roku. Atklāti sakot, es pat esmu kļuvis atkarīgs – pārlieku pieķēros savam krēslam un vienkārši nespēju to nolikt nost. Tā būs lieliski piemērota tiem, kas izbauda nesen prezentētas mobilās spēles, tā kā tajās vēl ir daudz slēpto taciņu, nāvīgu ieloku un maldu.

Spēlē mans uzdevums bija atrast noslēptu taciņu, kur es varētu aizlidot no apdraudējumu radoša briesmoņa iespējami īsākā laikā, un es to varēju darīt veidotāju perfekti izstrādātā laukā, kas ticis pārdomāts 3 gadu garumā. Spēle ne tikai pārbauda spējas (un izturību), bet tā arī piedāvā lielisku spēles pieredzi un izklaidē tās lietotājus.

Šis melnbaltais pikseļu brīnums ir klasiska skriešanas spēle, kurā jūtama ietekme no vecām animācijas filmiņām, tā kā arī skaņas radīja un ierakstīja paši “Gamelab Zrt”. Kopš spēle ir pieejama tiešsaistes platformā, tā ir iekļuvusi daudzos starptautiskos topos un spēlētāji nepārtraukti dalās ar savu viedokli, saskaņā ar to viņi nevar vien beigt spēlēt Wormster Dash. Nav pārsteigums, ka pat pirms tās oficiālās pabeigšanas, tā bija iekļuvusi iTunes top 100 starptautisko spēļu sarakstā.

Dažas baumas priekšdienām: Wormster Dash veidotāji, kas vēlētos saglabāt unikalitāti ar savu analogo tehnoloģiju, jau tagad strādā pie jaunas spēles izveides, kas Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionos noteikti būs tik pat iemīļota. Uzmanieties, dārgie lasītāji, tā ir atkarību izraisoša!

Jūs varat lejupielādēt Wormster Dash no iOS App Store šeit.

Apple Inc. (AAPL)