Rush Rally 2: brauciens apkārt pasaulei - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Rush Rally 2: brauciens apkārt pasaulei


Jaunākajā testā mēs vēlētos parādīt spēli, kas ar savu cenas/vērtības attiecību atšķiras no citām. Mašīnu spēle ar iespaidīgu saturu, bez vietējiem lietotņu pirkumiem un ar maz reklāmām? Tas ir “Rush Rally 2”.

Auto sacīkšu žanrs ir viens to tiem, ko patīkami pielāgot skārienjūtīgam ekrānam. Tikai padomājiet par GRID Autosport (jau iepazīstināts iMagazine), kurā izstrādātāji izveidojuši vairākplatformu sistēmu gan iOS, gan Android. Šobrīd tā pieejama par diezgan augstu cenu. Ko darīt tiem, kas virtuālo ralliju vēlētos izbaudīt par lētāku cenu? Šiem cilvēkiem mēs piedāvājam “Rush Rally 2”.

2016. gadā klajā laistā spēle maksā 2,29 EUR, un saturs, ko šī spēle nodrošina, ir nenovērtējams. Kopumā spēle nodrošina 4 spēlēšanas režīmus, iespēju spēlēt vairākiem spēlētājiem vienlaicīgi un vairāk nekā 72 celiņus ar 10 mašīnām.

“Rush Rally” divas galvenās atrakcijas ir meistarsacīkstes, kuru laikā varat braukt caur 8 valstīm, sākot Somijas pakalnos, līdz pat Spānijas akmeņainajām nogāzēm un Kanādas apledojušiem kalniem. Kopumā jums ir jāsacenšas posmos dažādos laika apstākļos, dažādos dienas laikos. Augstāk minētais jau šo spēli padarītu par stilīgu, bet labais šeit nebeidzas.

Neskaitot meistarsacīkstes, varat piedalīties trīs rallija turnīros. Tajos jums jāsacenšas pret konkurentiem noslēgtā trasē, trīs apļveida braucienos. Tomēr jums vajadzētu būt uzmanīgam, tā kā, pateicoties reālistiskajiem modeļiem, katra nepareiza kustība šķitīs kā īsta, un jūsu auto nefunkcionēs tik labi kā iepriekš.

Tiem, kurus nogurdina konkursi, Skill Games izaicinājumi varētu sagādāt prieku. Lietotājiem ir jāpaveic dažādi līmeņi 6 mazu sacīkšu ietvaros. Piemēram, vienā no tiem ir jāizbēg no raķetēm, kādā citā jāmedī zelta medaļas.

Saistībā ar dokumentāciju “Rush Rally 2” par to pat var pajokot. Oficiālās licences spēlē netiek iekļautas, uz automašīnām var atrast tādus uzrakstus kā So-Pro (Sparco) vai Castor (Castrol). Grafikas ir maldinošas, piemēram, esmu tikai atklājis, ka manā šīsdienas otrajā braucienā kaut kas nav kārtībā ar Lancia pulējumu. Tomēr labākie ir norādīti uz panākumu tāfeles, kur varat sacensties ar tādām ikonām kā Ben Klock (Ken Block) un Colin McRay (McRae).

Transportlīdzekļu piedāvājums ir gana plašs. Tā kā nav nokārtota licences, nosaukumi ir mainīti, bet es domāju, ka ikviens atpazīs Audi Quattro, Ford Focus vai Nissan Skyline.

Pirms sacīkstēm varat mainīt krāsu. Varat spēlēties, piemērojot ceļa tīrību, bremžu iestatīšanu vai arī piemērot atsperīgumu. Kā redzat, spēlē ir daudz satura, bet tas nebūtu vērts itin neko, ja braukšanas pieredze nebūtu visaugstākajā līmenī, bet laimīgā kārtā kontrole ir lieliska.

Varat izvēlēties no trim dažādām alternatīvām: virtuālais ritenis, displeja pārvietošana un konfigurācijas pogas. Gadījumā, ja arī tas nav pietiekami, tiks piedāvāts arī MFi kontroleru atbalsts. Diemžēl automašīnas ir vairāk nekā tikai dažādas kastes jūsu izvēlei, tās uzvedas atšķirīgi arī uz ceļa. Četru riteņu piedziņas modelis būs stabils, citi varēs veikt sarežģītākus un asākus manevrus. Arī ceļu segums atšķiras – asfalts, grants vai sniegs.

Pieminēšanas vērts ir arī grafiskais sniegums. Lai gan Asphalt 9 laikmets nav pietiekams, lai mūs iespaidotu, bet tas ir diez gan piepildošs. Posmi ar saulrietu ir skaisti, spēcīgs lietus arī izveido atmosfēru un serpentīni, kas pārklāti ar sniegu, arī izskatās vienreizēji. To visu varat vērot no sešiem dažādiem skatupunktiem, kas mobilo spēļu pasaulē ir itin reta parādība. Izstrādātāji strādāja paši ar saviem dzinējiem, kas pārsteidzošā kārtā savu darbu paveic energoefektīvi. Testa laikā mana ierīce pat īpaši neuzsila un arī baterijas līmenis bija pieņemams.

Kā jau spēles par zemāku cenu, itin bieži var notikt kļūmes ar saturu vai spēles pieredzi (tikai padomājiet par Driving Zone 2!). Tomēr “Rush Rally 2” ir lēts, lai gan joprojām sniedz daudz. Kā negatīvo faktoru varētu minēt vienkāršās grafikas un laika atskaites joslu, kas dažkārt noslīd zem sensoriem. Tiem, kam tas neuztrauc, vajadzētu nedaudz uzgaidīt, tā kā parasti šī spēle tiek nocenota.

Apple Inc. (AAPL)