Šāds uzņēmumam Apple bija 2018. gads - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šāds uzņēmumam Apple bija 2018. gads


Šajā rakstā īsumā atcerēsimies, kādu aparatūru un programmatūru šis uzņēmums ir laidis klajā pēdējā gada laikā.

HomePod

Tieši pateicoties šai ierīcei Apple varēja iekļūt viedo mājas skandu tirgū. Tajā ir pieejamas visas iespējas, kurām vajadzētu būt katrā īstā Apple produktā, un lietotāji mēļo, ka tās skanējums ir neticami kvalitatīvs. Diemžēl, tā kā pie mums šī ierīce pagaidām vēl nav pieejama, tad mums nebija iespējams to izmēģināt pašiem.

2018. gada iPad (6. paaudzes)

Šī ierīce tika prezentēta neplānotā “izglītojošā pasākumā” un tās cenas attiecība pret tās sniegto vērtību ir izcila. Šis planšetdators acumirklī kļuva ārkārtīgi populārs. Pat ja, to iegādājoties, nepieciešams samierināties ar dažiem šīs ierīces trūkumiem, tomēr šis iPad patiešām ir piemērots visiem, turklāt pieejams par draudzīgu cenu.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

MacBook Pro

Aizgājušās vasaras vidū tika laists klajā MacBook Pro sērijas atjauninājums. Pamatā tas bija neliels “kosmētiskais atjauninājums”, taču šajā modelī ir iekļautas Coffee Lake mikroshēmas, T2 mikroshēma un 3. paaudzes Butterfly tastatūra.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

Programmatūra

Lai gan par Apple programmatūras jaunāko versiju izstrādi tika paziņots jau pērnā gada WWDC konferencē, publiski pieejamas tās kļuva tikai šī gada septembrī. Pēc pāris mēnešus ilgas iOS 12 testēšanas un lietošanas jāatzīst: šī sistēma patiešām sniedz visu to, ko Apple iepriekš solīja. Šajā sistēmā ir mazāk jaunu iespēju, taču tā ir stabilāka un uzticamāka. macOS Mojave sistēmā tika ieviests vairāk izmaiņu no dizaina viedokļa un būtisks jaunums bija arī Dark Mode režīms. watchOS 5. versija bija mazāk aizraujošs, taču noderīgs atjauninājums. Tādēļ par šogad klajā laistajiem programmatūras atjauninājumiem mēs nevaram teikt neko sliktu.

iPhone XS un iPhone XS Max

Pašsaprotami, šī gada augstākais punkts bija iepazīšanās ar jaunajiem iPhone tālruņiem. Lai gan šis bija “S gads”, izmaiņu un jaunu fīču ziņā mums nebija sevišķi daudz, ko gaidīt. Tomēr līdz šim lielākā iPhone prezentēšana nav uzskatāma par kaut ko niecīgu. iPhone XS kļuva par tiešām labi atzītu iPhone modeli un, pateicoties tam, iPhone X pamata koncepts ieguva būtiskus uzlabojumus.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

iPhone XR

Vēl aizraujošāks izrādījās ar jauno izmēru apveltītais un par lētāku cenu pieejamais XR modelis. Testēšanas laikā mēs ar to bijām patiešām apmierināti. Tā izstrādē ir pieņemti daudzi kompromisi, taču tieši tādēļ tas ir pieejams plašākam pircēju lokam. Nav brīnums, ka, saskaņā ar aprēķiniem, no visām jaunajām ierīcēm tieši šī ir vispieprasītākā.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

iPad Pro

Lielāko daļu pārsteigumu Apple ilgu laiku turēja noslēpumā, lai atklātu tos gada nogalē. Šogad oktobra beigās noturētā Keynote prezentācija izrādījās aizraujošāka nekā pats galvenais iPhone veltītais pasākums. Šāds pavērsiens notika iPad Pro dēļ, kurš no iPhone X pārmantoja seju atpazīšanas sistēmu un dizainu bez apmalēm, tajā pat laikā tā veiktspējai sasniedzot jau gandrīz galddatoru līmeni.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

Mac mini

Pēc ilga laika atjaunināts tika arī Mac mini. Tajā ir iekļauta jauna, labāka aparatūra un joprojām ir pieejami tie paši porti, kas iepriekš. Tā ir patiešām burvīga ierīce ar mazliet drosmīgu cenas zīmi.

Izlasiet rakstus par mūsu veiktajiem šī datora 4 kodolu un 6 kodolu versiju testiem!

Retina MacBook Air

Pēdējā, taču ne mazsvarīgā lieta ir jaunais MacBook Air modelis, kurš visbeidzot ieguva jau ilgi pelnīto Retina displeju. Turklāt vēl saglabājot Air raksturīgo akumulatora darbības laiku, slaido dizainu un īpaši vieglo svaru. Tā cena ir salīdzinoši augsta, taču šī ierīce ir vairāk nekā vienkārši laba.

Izlasiet rakstu par mūsu veikto testu!

Apple Inc. (AAPL)