Šajos Ziemassvētkos Apple animācija aizkustinās arī tevi - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šajos Ziemassvētkos Apple animācija aizkustinās arī tevi


Lieliski, ja animācija ir vienreizēja, bet tagad iespējams apskatīt, kā videoklips tika filmēts, rediģēts, radīta mūzika un atmosfēra.

Apple dalījās ar animācijas videoklipu “Holiday – Share Your Gift” savā YouTube kontā. Papildus tika pievienoti četri video par tā veidošanu. Vēlākie ir pat interesantāki par pašu animāciju. Atmosfēra ir vienreizēja, kā jau visos Apple Ziemassvētku videoklipos.

Pateicoties aizkadra video, mums pieejams ieskats un iespēja apskatīt, cik daudz darba jāiegulda, lai izveidotu 3 minūšu garu animāciju. Komanda daudzu cilvēku sastāvā pie tā ir smagi strādājuši. Viņi izveidoja īstas pilsētas ainavu, grafiskie mākslinieki animēja tēlu izskatu un mēģināja tos iedzīvināt. Un par to atbildīgs arī režisors un operators, tā pat kā lielbudžeta filmās.

Viņi arī izvēlējās koncentrēties uz dažādiem aspektiem un parādīt personu, kas ar to saistīta. Piemēram, animācijas dziesma tika izveidota ar iPhone.

Krāsas tika pielāgotas MacBook Pro.

Tas tika rediģēts ar iMac.

Es uzskatu, ka mums ir izdevies izveidot balvas iegūstošu animāciju.

Apple Inc. (AAPL)