Šī aplikācija ir vienlaikus gan lieliska, gan baisa - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šī aplikācija ir vienlaikus gan lieliska, gan baisa


Grūti saprast, vai šī aplikācija ir forša, vai ļoti baisa, bet tā noteikti būs jāizmēģina. Japāņu izgudrotājs eksperimentēja ar VR un sejas ID, līdz atklāja, kā savu seju var padarīt neredzamu.

Mēs domājām, ka neko vairāk par spēlēm, kuras kontrolēt ar uzacīm un mīmiku, tuvākajā laikā neizdomās , laikā neizdomās, bet tad tika radīta šī satriecošā spēle.

Noskaties Twitter video, lai redzētu cik savādi tas izskatās.

Jā, vari ticēt savām acīm – vīrietis ar caurspīdīgo jeb neredzamo seju skatās kamerā. Tā nav melnā maģija, Kazuya Noshiro vienkārši saprata, kā savienot sejas ID un virtuālās realitātes priekšrocības, lai radītu foršu spēli.

Paņēmiens ir diez gan vienkāršs – Noshiro pirms sevis filmēšanas uzņēma vides attēlu, kurā atrodas, un tad izmantoja sejas ID datus, lai izgrieztu seju no video, tās vietā ielīmējot vides fotogrāfiju.

Aplikācija vēl nav pieejama lejuplādei, izgudrotājs cītīgi strādā, lai drīzumā arī mēs varētu to izmēģināt. Uz jautājumu, kāpēc šāda aplikācija ir nepieciešama, loģisku atbildi gan nevaram sniegt.

Interesantu aplikācija radīšana noteikti ļauj labāk izprast un atklāt ARKit un sejas ID sniegtās iespējas. Pēc laika tādas aplikācijas kā šī varētu kļūt pat noderīgas.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)