Silzenz – gadījumā, ja birojā ir pārāk skaļš - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Silzenz – gadījumā, ja birojā ir pārāk skaļš


Ja biroju nākas dalīt ar vairākiem kolēģiem, trokšņi un sarunas jūs var viegli novirzīt no darba. Daudzi pierod klausīties mūziku, tomēr šādi var palaist garām daudz svarīgas informācijas. Risinājums ir vienkāršs – lieliskā lietotne Silenz!

Tas ir ļoti atkarīgs no jūsu ieradumiem, taču es īsti nevaru koncentrēties uz manu darbu, ja apkārtējā vidē ir dzirdams troksnis. Kāds vāra kafiju vai ietur maltīti, vēl daži sarunājas, durvis nepārtraukti atveras un aizveras, kondicioniera rūkoņa – traucējošs var būt pat mazākais troksnis, kas patiešām mēdz novirzīt domas. Šajā situācijā austiņas varētu būt pa rokai, lai apkārtējo troksni noslāpētu ar mūzikas klausīšanos.

Tam nav ne vainas, bet šādi var atgadīties, ka palaižat garām, ja kāds ar jums mēģina sarunāties. Pēc kāda laika noteikti novērosit, ka austiņu nepārtrauktā noņemšana var būt tiešām kaitinoša. Tā ir neērta situācija, ar ko tik daudzi no mums samierinās. Bet tā nav vienīgā iespēja! Mēs nejauši atradām šo lietotni, kas piedāvā ļoti patīkamu risinājumu šai problēmai.

Silenz Mac datoram būs piemērots noteiktai mērķa grupai, proti, cilvēkiem, kas cenšas koncentrēties, izmantojot austiņas. Lietotne izmanto jūsu Mac iebūvēto mikrofonu, lai novērotu apkārtējās skaņas. Un jūs viegli varat iestatīt, lai mūzika apstājas, kad lietotne atpazīst cita veida skaņas.

Apskatīsim piemēru, lai to izprastu labāk! Jūs strādājat pie rakstāmgalda un austiņās klausāties skaļu mūziku. Fonā ir dzirdams nepārtraukts datoru un kondicionieru radīts troksnis. Bet jums nevajadzētu palaist garām, ja kāds no kolēģiem ar jums sarunājas. Ar Silenz palīdzību jūs varat iestatīt limitu (decibelos), lai lietotne varētu reaģēt uz citiem stimuliem, kas ir skaļāki. Tas var samazināt skaļumu un apturēt nepārtraukti atskaņoto mūziku.

Citiem vārdiem sakot – apkārtējās vides trokšņi tiks noslāpēti un netraucēs, bet, ja kolēģi jums mēģinās kaut ko pateikt, mūzika apstāsies un jūs varēsit ar viņiem viegli sarunāties, nenoņemat austiņas. Kad saruna ir pabeigta, mūzika automātiski atsāksies. Tik ģeniāls izgudrojums!

Jūs varat izvēlēties starp diviem noklusējuma režīmiem: manuālo un automātisko režīmu. Protams, automātiskais režīms ir īsts burvju triks, kas veic savu uzdevumu bez dažādiem priekšiestatījumiem un manuālas iejaukšanās. Jums arī tiek piedāvāta iespēja dzirdēt trokšņus skaļāk, sajaucoties ar paneļa mūziku.

Ir vērts atvēlēt nedaudz laika, lai izmēģinātu visus iestatījumus, kas piedāvā dažādu lietotāja pieredzi. Ja limitu iestatāt pārāk augstu, mūzika nekad nebeigsies. Ja tas ir zemāks par vajadzīgo, tā apstāsies visu laiku. Jums vajadzētu eksperimentēt un izvēlēties jums vispieņemamākos iestatījumus, kas būtu piemēroti apkārtējai videi.

Un jums tiek piedāvātas gana daudz izvēles iespēju. Sākot ar mūzikas skaļuma limita palielināšanas/samazināšanas procentuālo vērtību, laika iestatījumiem, visu sistēmu, jūs varat piemērot visus iespējamos parametrus, kas piemēroti jūsu gaumei. Papildus Silenz kādā brīdī beigs atskaņošanu, kad izņemsiet austiņas, noslēgsiet datoru vai veiksit Skype zvanu.

Lietotne var sadarboties ar daudziem mediju atskaņotājiem, tai skaitā: iTunes, Spotify, Deezer, VLC un VOX, tomēr visu šo programmu (izņemot iTunes) izmantošana ir iespējama tikai kā pirkums lietotnes ietvaros. Jūs varat iegādāties katru atskaņotāju atsevišķi vai arī vairākus komplektā par lētāku cenu. Pamata Silenz cena Mac ir 6,99 €, kas ir pilnībā atbilstoša cena lietotnes piedāvātajam komfortam.

Kopumā mēs patiešām varam ieteikt Silenz visiem, kas klausās mūziku darbā vai mājās, un vēlētos saglabāt koncentrēšanās spējas, tai pašā laikā nenokavējot neko svarīgu.

Lejupielādējiet Silenz Mac App Store

Apple Inc. (AAPL)