Šis ir jaudīgākais MacBook Pro atjauninājums pēdējo 7 gadu laikā - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šis ir jaudīgākais MacBook Pro atjauninājums pēdējo 7 gadu laikā


Apple bija solījuši 70% veiktspējas uzlabojumu. Tomēr to izdevās palielināt līdz 80% un mēs par to varam tikai priecāties! Kopš 2011. gada atjauninājuma nav redzēti tik jaudīgi MacBook datori.

Pirms dažām dienām Apple negaidīti prezentēja MacBook Pro jaunāko versiju. Lai gan tās dizains nav mainīts, datora veiktspēja ir pacelta jaunos augstumos. Kā iemeslu varētu minēt jaunajos modeļos iestrādātos 8. ģenerācijas “Coffee Lake” procesorus, kas nozīmē divus papildu kodolus gan 13, gan 15 collu versijās. Atjauninājuma rezultātā četri kodoli ir kļuvuši par sešiem un divus kodolus ir nomainījis četru kodolu procesors, kas atbilst veiktspējas 80% pieaugumam “Geekbench” četros punktos.

Džons Pols (John Poole), “Geekbench” dibinātājs, pats izziņoja šos rezultātus. Saskaņā ar viņu ir vērts koncentrēties uz vairākkodolu punktiem, viena kodola veiktspēja pieauga “tikai” par 12-15%. Tomēr jaunais 15 collu modelis ar labāko specifikāciju (Intel Core i9, 6 kodoli, 2,9 GHz ar Turbo Boost līdz 4,8 GHz) sasniedza vēl nebijušu virsotni. Tas tika novērtēts ar 22 439 punktiem, kas ir 44,3% vairāk par pagājušā gada labākajiem rezultātiem modelim, kas bija aprīkots Intel Core i7, četriem kodoliem, 3,1 GHz ar Turbo Boost līdz 4,1 GHz.

Vēl neiedomājamāki numuri tika prezentēti 13 collu kategorijā. Viena kodola veiktspējas uzlabojums tiek lēsts ap 3-11%, tomēr vairākkodolu rezultāti ir sasnieguši visu laiku augstāko novērtējumu. Jaunais modelis (Intel Core i7, 4 kodoli, 2.7 GHz ar Turbo Boost līdz 4.5 GHz) sasniedza 17 557 punktus “Geekbench” testā, kas ir 83,8% vairāk nekā 2017. gada vadošā modeļa rezultāts (Intel Core i7, 2 kodoli, 3.5 GHz ar Turbo Boost līdz 4.0 GHz).

Mēs droši varam apgalvot, ka šīgada 13 collu ierīce var būt konkurents pagājušā gada 15 collu modelim. Tas ir lielisks Apple sasniegums. Kaut ko tādu mēs neesam pieredzējuši kopš 2011. gada, kad tika prezentēti pirmie 15 collu MacBook Pro ar četru kodolu procesoriem. Tas tik ir atjauninājums!

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)