Šīs spēles lieliski raksturo 2017. gadu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šīs spēles lieliski raksturo 2017. gadu


Kad mazbērni vaicās, kāds bija 2017. gads, tev atliks vien paņemt rokās antīku iPhone X un sākt spēlēt šīs divas spēles.

Lai gūtu panākumus, nevajag radīt sarežģītu un grafiski pārsteidzošu spēli – pietiek ar pavisam vienkāršu ideju, kas ir atkarību izraisoša, kaitinoša vai bezgala traka. Lielisks piemērs vienkāršai spēlei, kura aizrāva teju vai ikkatru viedtālruņa īpašnieku, ir Flappy Bird. Arī 2017. gadā radītās spēles ir pavisam vienkāršas, taču tās ir interesantas jaunās sejas ID funkcijas dēļ.

Rainbrow

Līdz ko izgudrots jauns tehnoloģijas meistardarbs, cilvēka dabā ir to izmēģināt uz nebēdu. Tāpat notika arī ar sejas ID atpazīšanas funkciju, kas izmantota arī aplikācijā Rainbrow.

Spēles noteikumi: iegūsti vairāk punktu ar emoji, ko vadi ar savām uzacīm, lecot augšup un lejup pa varavīksnes krāsas joslām. Ja netici, ka patiesi pastāv šāda spēle, lūk, tās veidotājs arī to izmēģina.


“Tikko palaidu Rainbrow, iPhone X spēli, kuru vari kontrolēt ar uzacīm! ???????????? Tā izmanto ARKit un jauno TrueDepth kameras sistēmu, lai izsekotu tavu seju.”

Nose Zone

Aplikācija Nose Zone ir līdzīga iepriekš minētajai. Šī ir pat vienkāršāka spēle: tev ar degunu ir “jāiznīcina” mazie, kustīgie kvadrātiņi.


“????Tava seja kontrolē notiekošo, bet deguns šauj lāzera starus.????”

Mums nācās gaidīt līdz 2017. gadam, lai līdz ar iPhone X iznākšanu rastos jaunas iespējas aplikāciju veidotājiem. Abās spēlēs izmantoti iPhone X TrueDepth sensori un ARKit, tās spēj beigās tev sniegt informāciju, piemēram, “viņš pamirkšķināja ar kreiso aci”. Tās ir šobrīd advancētākās un neprātīgākās spēles.

Avots: 9to5mac

Apple Inc. (AAPL)