Sistēmas iestatījumi mac0S kļuvuši daudz ērtāki - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Sistēmas iestatījumi mac0S kļuvuši daudz ērtāki


Atrasts neliels drošības traucējums, kas ļauj piekļūt kādas sadaļas papildu iestatījumiem. Šajā gadījumā patiess ir teiciens, ka defekts var kļūt par efektu. Protams, drošība ir pirmajā vietā, un nevaram kļūt pārlieku izklaidīgi un neuzmanīgi, domājot par personas datu aizsardzību. Bet vai varam kļūt pārlieku piesardzīgi? Šāda doma radās, kad jau divdesmito reizi atkārtoti nācās ievadīt paroli, veicot izmaiņas ne tik nozīmīgos iestatījumos.

Ja datorā vēlies nomainīt automātisko spilgtumu, kad tas netiek lādēts, jāieklikšķina apakšējā kreisajā stūrī un jāievada parole. Nav nekas dižs, tomēr kļūst kaitinoši, kad jau kuro reizi, veicot nelielas darbības, jāievada parole.

Jaunākajā mac0S High Sierra (10.13.2) atrasts neliels drošības sistēmas traucējums, kas lietotājiem ļauj veikt izmaiņas paroļu ievadīšanā. Daudziem no jums tas var šķist kā trūkums, bet es noteikti to uzskatu par bonusu.

Izmaiņas vari veikt:

  • Atver System Preferences
  • Ievadi App Store’s iestatījumus
  • Nospied uz atslēdziņas kreisajā apakšējā stūrī
  • Ievadi paroli vai lauciņu atstāj tukšu
  • Nospied Enter and aktivizē

Tagad esi ievadījis ļoti drošus automātiskos iestatījumus. Nav zināms, kāpēc sistēmas atjauninājumi pieejami tikai tad, kad ievadīta parole, bet App Store iestatījumu izmaiņu gadījumā parole nav jāievada. Izmaiņas App Store iestatījumos gan ir nedaudz nozīmīgākas un aizsardzības vērtas. Šis trūkums būs atrisināts mac0S 10.13.3 versijā un tās jau ir beta versijā.

Diezgan nepatīkami, ka lietotājiem jāziņo par traucējumu, tāpēc jāpriecājas, ka lielu problēmu nav, bet gan tikai neliels misēklis. Ceram, ka Apple neveiksmīgā nedēļa noslēgsies un drīzumā būs pieejami atjauninājumi bez traucējumiem.

Avots: Macrumors

Apple Inc. (AAPL)