Šovakar varam gaidīt atjauninātas AirPods austiņas, nevis Beats jaunumus - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Šovakar varam gaidīt atjauninātas AirPods austiņas, nevis Beats jaunumus


Viens no The Verge insaideru avotiem noliedza septembra sākumā izskanējušās baumas, uzskatot, ka Apple neprezentēs jaunus Beats produktus, tomēr šīvakara Keynote konferencē mēs varētu sagaidīt atjauninātu AirPods austiņu pāri.

Dažas stundas pirms Keynote sākuma informācija izplatās straujos tempos, lai gan Apple jau drīz atklās savas jaunākās inovācijas plašākai publikai. Tomēr šķietami uzticama informācija ziņo par mazāk gaidītu produktu, saskaņā ar to Apple šovakar neprezentēs jaunus Beats produktus, bet mēs varam sagaidīt inovācijas saistībā kādu no viņu pašu ražojumiem.

Tieši pirms WWDC ir izplatījušās ziņas, ka Apple varētu uzlabot Beats produktu līniju ar pielāgotu aparatūru un programmatūru, kas būtu saderīga ar HomePod. Daudzi uzskatīja, ka uzņēmums varētu integrēt Siri atbalstu un citas funkcijas Beats Pill+ skaļruņos, tirgū piedāvājot lētāku ierīci HomePod kategorijā.

Nesen izskanēja populāras ziņas, ka arī Beats austiņas tuvā nākotnē varētu būt saderīgas ar Siri. Tomēr avotos uzsvērts – ja šādi produkti parādītos tirgū, Apple tos vēlētos iekļaut savā zīmolā, nevis saglabāt Beats produktu līniju. Apple ausi pārklājošās austiņas arī būtu gaidīta ierīce, bet tomēr ticamāk, ka šovakar pioniera lomā iejutīsies Airpods. Paša uzņēmuma radītas ” superaustiņas” veikalu plauktos varētu parādīties 2018. gada noslēgumā.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)