Svarīgas ziņas: Apple ir laiduši klajā jaunos MacBook Pro - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Svarīgas ziņas: Apple ir laiduši klajā jaunos MacBook Pro


13 un 15 collu MacBook Pro modeļi klusi ir atjaunināti ar vairākiem jauniem uzlabojumiem: no šī brīža jūsu iemīļotos datorus varat iegādāties ar 32 GB RAM atmiņu un 6 kodolu Intel procesoru.

Apple laida klajā jaunos MacBook Pro datorus diezgan negaidīti, gan 13, gan 15 collu versijas ir ieguvušas labākās specifikācijas visa tirgus ietvaros. Viņi arī nodrošināja mazāku modeli ar četru kodolu Intel Core i5 un i7 procesoriem, kamēr lielākais ir aprīkots pat ar 6 kodolu Intel Core i9 procesoru.

Aplūkosim jaunās funkcijas un specifikācijas:

Dizainā nekas nav mainījies, Apple izmantoja 2016. gada vēlīno modeļu dizainu un arī paturēja 13 collu standarta modeļus. Šīs divu kodolu mikroshēmas versijas saglabāsies. Visi jaunie datori ir ieguvuši Intel 8. ģenerācijas “Coffee Lake” procesoru, kas nozīmē papildus procesora kodolus gan 13, gan 15 collu versijās.

Ir saglabāts arī Touch Bar un Touch ID, bet 2. ģenerācijas tauriņa tastatūra ir aizvietota ar trešās paaudzes versiju. Apple uzskata, ka viņiem ir izdevies atrisināt sākotnējas problēmas, ko viņi pamanīja dažos datoros, kas tika atcelti no tirdzniecības. Šī līnija ir pirmā, kas ieguvusi “True Tone” displeju, ko labi zinām arī no iPhone X.

Tehnoloģijas ideja: dators maina baltā balansu un spilgtumu saskaņā ar pielāgošanos cilvēka acij. Tā ir lieliska funkcija, tā pasargā jūsu acis un laimīgā kārtā tagad ikviens, kas iegādāsies jauno MacBook Pro, to varēs izbaudīt.

Apskatīsim svarīgākās konfigurācijas:

13 collu MacBook Pro

 • 8. ģenerācijas četru kodolu Intel Core i5 un i7 procesors ar 2,7 GHz (3,8 GHz Turbo takts frekvence);
 • Intel Iris Plus integrētā grafikas karte 655;
 • 16 GB 2133 MHz LPDDR3;
 • 2TB SSD krātuve;
 • Bluetooth 5.0;
 • Retina displejs ar “True Tone” tehnoloģiju;
 • Četri Thunderbolt 3 porti;
 • 3. ģenerācijas tauriņa tastatūra.

15 collu MacBook Pro

 • 8. ģenerācijas četru kodolu Inter Core i7 un i9 procesors ar 2,9 GHz (4,8 GHz Turbo takts frekfence);
 • Radeon Pro 560x diskrētā grafikas karte ar GDDR5 4GB video atmiņu;
 • 32 GB 2400MHz DDR4 RAM;
 • 4TB SSD krātuve;
 • Retina displejs ar “True Tone” tehnoloģiju;
 • Bluetooth 5.0;
 • Četri Thunderbolt 3 porti;
 • 3. ģenerācijas tauriņa tastatūra.

Ierasto divu portu vietā tagad to skaits ir palielināts līdz četriem un beidzot ikviens no tiem var veikt Thunderbolt 2 datu transfēru. Tagad jūs varat savienot LG UltraFine monitorus, kas ir saderīgi ar tehnoloģiju, un liela ātruma ārējās datu krātuves, eGPUs. Tādēļ Apple piedāvā daudzus šim līdzīgus risinājumus.

Nesen mēs vienu no tiem izmēģinājām un tagad gaidām līdzīgu produktu ieviešanu. Tims Kuks un viņa komanda “Uniform” savienotājiem tic vairāk nekā jebkad. Mums arī vajadzētu paturēt prātā, ka jaunais MacBook Pro nāks klajā ar Bluetooth 5.0 standartu.

Veiktspēja

Ja salīdzinām atjauninājumus ar iepriekšējiem modeļiem, 15 collu modelis, neskaitot jaunākos procesorus, ir ieguvis 32 GB DDR4 RAM atmiņu. Iespējams ir pat pasūtīt datoru ar 4TB SSD krātuvi. 13 collu modelī varat izmantot tikai 2TB SSD krātuvi, kaut gan jaunajās četrkodolu versijās jūs varat pieskaitīt divus USB-C portus un tie visi ir Thunderbolt 3 standartā, līdzīgi kā 15 collu modeļiem.

Apple ir laiduši klajā lieliskus produktus, un ierīču iepazīšanas tīmekļa vietne šīs ierīces krāsainās diagrammās salīdzina ar iepriekšējiem modeļiem. Tas ir BRUTĀLI! Ar sešu kodolu procesoru Autodesk Maya ar Arnold renderēšanu kļūs par 65% ātrāks un 13 collu modelis (kam iepriekš bija divu kodolu procesors) ar jauno četru kodolu versiju savu veiktspēju ir palielinājis par 90%.

Visjaudīgākais jaunās līnijas modelis ir spējīgs vienlaicīgi atskaņot deviņus 4K videostraumēšanas resursus. Jūs vairāk nesaskarsities ar eksportēšanas problēmām. Pateicoties 8. ģenerācijas mikroshēmām, jūs varēsit eksportēt 8 bitu HEVC filmas par 55% ātrāk.

Apple tīmekļa vietnē norāda, ka jauno 4 un 6 kodolu procesoru modeļu cena būs, sākot no 1799 dolāriem. Iepriekš minēto modeļu ar jaudīgākām funkcijām cena būs 2799 dolāri 15 collu modelim.

Apple Inc. (AAPL)