Tas ir oficiāli: Apple ir novērsuši termālās droselēšanas problēmu 2018. gada MacBook Pro - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Tas ir oficiāli: Apple ir novērsuši termālās droselēšanas problēmu 2018. gada MacBook Pro


Pirms neilga laika Apple izlaboja termālo droselēšanu ar programmatūras atjauninājumu, kas izraisīja 2018. gada MacBook Pro veiktspējas problēmas. Nākamā versija, macOS High Sierra 10.13.6, šo problēmu novērš.

Nesen jūs varējāt izlasīt mūsu testus par 13 un 15 collu MacBook Pro modeļiem. Testa laikā mēs novērojām, ka šīs ierīces ir kļuvušas jaudīgākas par to priekšgājējiem, bet veiktspējas uzlabojums, kas varēja tikt sagaidīts no 8.ģenerācijas Intel procesoriem, netika novērots. Apkārt klejoja daudz baumu par Apple iespējamo veiktspējas ierobežošanu ar nolūku, kā arī izskanēja versija, ka dzesēšana nebija piemērota. Bija pat versijas par mātes plates slēdža nepareizu darbību.

Izrādījās, ka nevienas baumas nebija patiesas, trūkstošs programmaparatūras ciparu taustiņš radīja traucējumus, kas var izraisīt  ātruma ierobežošanu procesora sakaršanas gadījumā. Saskaņā ar šo informāciju šī programmatūras problēma ietekmē visus 2018. gada MacBook Pro modeļus. Un Apple jau ir atrisinājuši problēmu ar nākamo macOS High Sierra 10.13.6 versiju, kā arī atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Ar šo atjauninājumu 15 collu modeļu veiktspēja varētu pieaugt par 70%, kamēr 13 collu modelis varētu sasniegt 50% veiktspējas uzlabojumu, salīdzinot ar 2017 gada ierīcēm.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)