Timam Kukam nācās pasvīst visjaunākajā intervijā - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Timam Kukam nācās pasvīst visjaunākajā intervijā


Nesen HBO pārraidīja garu “Axios” interviju ar Timu Kuku. Beidzot viņi uzdeva atbildēt uz jautājumiem, kas ir ārpus standarta rāmjiem.

Svētdien HBO prezentēja interviju, kurā “Axios” mediji uzdeva Timam Kukam jautājumus par dažādām tēmām. Kā parasti Tima Kuka intervijās, saruna bija ceļā uz garlaicību un politisku korektumu.

Viņi runāja par dzimumu lomu problēmām Silīcija ielejā jeb kādēļ tik maz sieviešu tiek nodarbinātas šajā industrijā, kā arī likumiem, valdību un politiku. Un tad viņi uzsāka arī nebeidzamo “datu pasargāšana ir viens no galvenajiem mērķiem” tēmu.

Laimīgā kārtā “Axios” žurnālists neļāva Timam Kukam atpūsties ar viņa standarta atbildēm un pārsteidza viņu ar kādu svarīgu jautājumu.

Viņš pajautāja, vai Kuks jūtas ērti, pieņemot miljardiem dolāru no Google, lai padarītu to par Apple noklusējuma meklēšanas rīku.

No vienas puses, šis jautājums ir saistīts ar lietotāju datu sargāšanu, kur Google varētu nebūt labākā izvēle. No otras puses, klīst runas, ka Google samaksāja Apple aptuveni 9 miljardus dolāru, lai saglabātu savu pozīciju kā iOS noklusējuma meklēšanas rīks.

Tomēr jums vajadzētu padomāt divreiz, ja vēlaties konfrontēt Timu Kuku, viņam vienmēr ir sagatavota perfektā atbilde:

Es domāju, ka (Google) meklēšanas rīks ir vislabākais. Apskatiet, ko mēs esam paveikuši ar iebūvētajām kontrolēm. Ir pieejama privāta tīmekļa pārlūkošana, kā arī inteliģenta izsekošanas novēršana. Mēs centāmies piedāvāt lietotājiem mūsu palīdzību ikdienas gaitās. Tā nav perfekta sistēma – es būtu pirmais, kas tā teiktu – bet tā ir noderīga.

Ja visās Kuka intervijās tiktu uzdoti šādi jautājumi, būtu vērts pievērst tām uzmanību.

Avots: MacRumors

Apple Inc. (AAPL)