Tims Kuks ir reaģējis uz izspiegošanas skandālu - iMagazine
imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mēs izmēģinājām iPhone XR!

Uzziniet mūsu viedokli par to

Šis ziņojums nav atjaunināts ilgāk par gadu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņojuma saturs var būt novecojis.

Tims Kuks ir reaģējis uz izspiegošanas skandālu


Beidzot Apple vadītājs ir izteicies par nesen ziņās daudz apspriesto situāciju…

Pirms pāris nedēļām tika publicētas ziņas par kādu starptautisku skandālu, kuru aizsāka Bloomberg publicēts ziņojums. Tā autori apgalvoja, ka Ķīnas valdības hakeri montāžas firmās daudzu tehnoloģiju uzņēmumu serveros iemontējuši miniatūras mikroshēmas ar mērķi iegūt slepenu pieeju datiem.

Tiek apgalvots, ka līdztekus Starptautiskajai kosmosa stacijai, CIP, Amazon un 30 citiem tehnoloģiju uzņēmumiem, šis notikums skāris arī Apple.

Uzņēmumi sāka publicēt savus paziņojumus par šo notikumu un noliegt Bloomberg pausto informāciju. Kopš tā laika ir norisinājies darbs pie šīs lietas risināšanas un izskatās, ka Bloomberg nav gluži bijusi taisnība. Daudzi neatkarīgie speciālisti apstiprināja, ka mikroshēmas, kuras izmēra ziņā salīdzināmas ar rīsu graudiem, nav iespējams izmantot šāda veida spiegošanai.

Tagad, pirmo reizi kopš skandāla sākuma, par šo tēmu izteicies Tims Kuks. Kādā intervijā viņš aizstāvēja Apple un, atmetot savu raksturīgo neitrālo izteiksmes stilu, atklāti nokritizēja Bloomberg. Iesākumā viņš noraidīja visas apsūdzības.

Tas nav noticis. Šie apgalvojumi ir nepatiesi.

Tad viņš piebilda:

Sarakstē ar Bloomberg Apple skaidri norādīja, ka tas nav noticis, un atbildēja uz visiem viņu uzdotajiem jautājumiem.

Un visbeidzot:

Katru reizi, kad viņi ar mums par šo tēmu sazinājās, viņu paustais stāsts mainījās un ik reizi, kad mēs veicām izmeklēšanu, mēs neko neatradām.

Avots: The Verge

Apple Inc. (AAPL)